Osoby, które kupują działkę i na jej terenie zamierzają postaw"/> MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Osoby, które kupują działkę i na jej terenie zamierzają postawić dom czy też zrealizować inną inwestycję, muszą zadbać o właściwe wyprofilowanie terenu. W skład tych prac może wchodzić niwelacja i skarpowanie terenu. Jednakże niwelacja czy wyrównywanie poziomu na terenie, gdzie mają być prowadzone później dalsze prace budowlane, nie zawsze wiąże się z wywożeniem ziemi, gdyż często teren, na którym mają powstać budowle, musi być również wyrównany, a w tym celu może być też konieczne nawiezienie ziemi. Prace tego typu warto zostawić fachowcom, którzy dysponują odpowiednim sprzętem, wykonają wszystkie prace szybko i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Przy wykonywaniu najróżniejszych prac ziemnych i przy transporcie różnych materiałów sypkich, duże zastosowanie znajduje minikoparka z wiertnicą. W Krakowie wynajmem tego rodzaju sprzętu zajmuje się od wielu lat Firma Usługowo Transportowa Wożonko, która poza samym wynajmem potrzebnego sprzętu do realizacji wykopów, chętnie zajmie się także realizacją wszelkich robot ziemnych. Firma ma do prowadzenia tego typu prac wszystkie niezbędne uprawnienia.

Od czego zaczynają się prace ziemne? Firma prosi wszystkich klientów o udostępnienie posiadanych planów terenu, które pozwolą na właściwe zabezpieczenie prac i dokonanie potrzebnych obliczeń, aby przy kopaniu rowów czy wyrywaniu konarów drzew, nie uszkodzić instalacji i kabli, które ewentualnie już znajdują się w ziemi. Firma jest w stanie podjąć się każdego zlecenia, zarówno niewielkiej inwestycji, jaką jest niewątpliwie wykopanie oczka wodnego w ogródku, jak i większych inwestycji, np. realizacji wykopów pod linie energetyczne czy instalacje  wodnokanalizacyjne. Do realizacji tego typu prac firma często jest wynajmowana nie tylko przez prywatnych inwestorów, ale też przez firmy budowlane, które potrzebują dodatkowego sprzętu. Na uslugi-minikoparka.com można sprawdzić, jak bogatym parkiem maszynowym dysponuje rekomendowana firma, która poza minikoparkami może służyć także wynajmem:

  • miniładowarek
  • wywrotek.

DANE FIRMY:


  • Telefon: 507088150
  • Domena: http://uslugi-minikoparka.com
  • Nazwa: Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO
  • Adres: Tytusa Chałubińskiego 27
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-698

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!