MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Praca profesjonalnego prawnika jest bardzo wymagająca i odpowiedzialna. Klient powierza mu przecież swoje osobiste problemy, ważne sprawy. Od każdego adwokata wymaga się działania w zgodzie z etyką zawodową. Istotne jest przestrzeganie zasad i norm prawnych, działanie uczciwe i z najwyższą starannością. Należy unikać konfliktu interesów i dbać o to, by tajemnica zawodowa była zawsze dochowana. Mecenas Duracz-Załęcka to adwokat z Torunia, która prawniczą drogę rozpoczęła od studiów na tamtejszym uniwersytecie. Następnie odbyła aplikację adwokacką w Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku, zostając następnie członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej właśnie w Toruniu. Należy pokreślić, że Adwokat Izabela Duracz-Załęcka specjalizuje się przede wszystkim w prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym, karnym i wykroczeń.

Obszary działalności kancelarii

Prawo rodzinne obejmuje wszelkie sprawy, zarówno o charakterze majątkowym, jak i niemajątkowym, ze stosunków pomiędzy rodzicami i dziećmi. Kancelaria prowadzi także sprawy o rozwód, separację, a także alimenty. Z pomocy adwokat Duracz-Załęckiej korzystają klienci, którzy zmuszeni są walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem, a także ci, którzy muszą przed sądem ustalić zasady sprawowani opieki nad wspólnymi małoletnimi dziećmi.

Jeżeli chodzi o prawo cywilne, to jest to gałąź prawa, która obejmuje między innymi problematykę spadków, zobowiązań, oświadczeń woli. Kancelaria rozwiązuje i wyjaśnia problemy, trudności związane z działem spadku, dziedziczeniem testamentowym i ustawowym, przyjęciem spadku, odrzuceniem spadku. Z profesjonalnej pomocy prawnej można także skorzystać w sprawach o wydziedziczenie. Dodatkowo wszelkie konflikty na tle między innymi umowy sprzedaży, umowy najmy, umowy leasingu, umowy pożyczki, umowy o dzieło czy zlecenie także wchodzą w obszar działalności kancelarii.

Kluczową rolę profesjonalny prawnik odgrywa w sprawach karnych. Pomoc oskarżonemu czy podejrzanemu ze strony obrońcy jest z reguły niezbędna już na etapie postępowania przygotowawczego, a następnie podczas sprawy przed sądem.

Data dodania: 18-01-2019
Autor: Tymoteusz Stępień
Źródło:
http://www.duracz-zalecka.plDANE FIRMY:


  • Telefon: 781 939 654
  • Domena: http://www.duracz-zalecka.pl
  • Nazwa: Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka
  • Adres: Szewska 2
  • Miejscowość: Toruń
  • Kod pocztowy: 87-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!