MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


W Polsce cały czas przybywa dróg, ale też projektowane i budowane są nowe. Dlatego cały czas rośnie zapotrzebowanie na wysokiej jakości asfalt w przystępnej cenie. Na rynku działa wiele firm, ale nie wszystkie mogą się pochwalić nowatorskimi rozwiązaniami oraz międzynarodowymi patentami.

Firma Marbet Wil, która powstała w 2001 roku dostarcza na rynek tylko wyłącznie najwyższej jakości produkty, które stosowane są do budowy dróg na całym świecie. Firmę stworzyli ludzie, dla których najważniejsze są: zadowolenie klientów oraz nowatorskie pomysły. Polskie przedsięwzięcie znalazło uznanie nie tylko w  kraju,  ale także na rynkach międzynarodowych. Dlatego producent asfaltu drogowego stale się rozbudowuje i dzięki temu zapewnia jeszcze lepsze rozwiązania oraz wyroby w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jednak już teraz może poszczycić się wieloma patentami i wynalazkami, dzięki którym wytwarzanie asfaltu jest tańsze, a sam produkt znacznie trwalszy od innych dostępnych na rynku wyrobów.  Producentom asfaltu oraz wytwórniom mieszanek mineralno-asfaltowych proponowany jest m.in. Sulstar DA - dodatek do mieszanek mineralno-asfaltowych, obniżający koszty produkcji przy jednoczesnym podwyższeniu ich parametrów użytkowych. Sulstar DA jest to innowacyjny termoplastyczny modyfikator MMA, oparty na polimerze siarki Sulstar z dodatkiem mineralnego środka antywyziewowego. Dzięki zastosowaniu dodatku uzyskuje się znaczące oszczędności oraz asfalt o znacznie podwyższonych parametrach użytkowych.  Ponadto wybudowana droga jest bardziej odporna na warunki atmosferyczne, nie tworzą się na niej szybko koleiny oraz jest bardzo trwała.

Przedsiębiorstwo cechuje indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta.  Kontrahent  ma gwarancję szybkiego czasu realizacji zlecenia oraz wsparcia doświadczonych ekspertów od mieszanek mineralno-asfaltowych. Siedziba firmy znajduje się w Bielsku Białej, a zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Gliwicach. Na miejscu można zapoznać się z technologią i zobaczyć nowoczesny park maszynowy.


DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 32 338 19 40
  • Domena: http://www.marbetwil.pl/
  • Nazwa: MARBET® WIL Sp. z o. o.
  • Adres: Towarowa 9
  • Miejscowość: Gliwice
  • Kod pocztowy: 44-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!