Historia magazynów samoobsługowych sięga drugiej połowy ubiegł"/> MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Historia magazynów samoobsługowych sięga drugiej połowy ubiegłego wieku. Pierwsze tego typu obiekty pojawiły się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Moda na mini przechowalnie szybko ogarnęła jednak cały świat. Dotarła też nad Wisłę. Usługi typu self storage budzą coraz większe zainteresowanie w Warszawie, Krakowie, Lublinie i wielu innych miastach Polski. Korzystają z nich nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby prywatne, którym trudno rozstać się ze starymi meblami, a nie mają wolnego miejsca w domu czy piwnicy.  Oczywiście to jedynie przykład. Jeden z wielu. Wspomniane „schowki” znajdują bowiem bardzo szerokie zastosowanie.  Składuje się w nich szereg różnego rodzaju produktów -  począwszy od przywołanych wcześniej elementów wystroju wnętrz, a na sprzętach sportowych (rowerach, deskach surfingowych, motocyklach, nartach  etc.) czy dokumentach skończywszy. W zasadzie można w nich umieścić praktycznie wszystko (wyjątek stanowią między innymi przedmioty oraz substancje wywierające szkodliwy wpływ na zdrowie człowieka).

Usługi self storage w Warszawie świadczy firma Minimag – kontenery. Oddaje swoim klientom do dyspozycji boksy magazynowe zlokalizowane na monitorowanym i ogrodzonym terenie niedaleko centrum stolicy. Dodatkowo każdy ze wspomnianych „schowków” został wyposażony w specjalistyczny system alarmowy.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż rzeczone kontenery są nie tylko bezpieczne i funkcjonalne, lecz także stosunkowo niedrogie. Dowodów na potwierdzenie przywołanej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy zajrzeć do sieci, a dokładniej mówiąc odwiedzić stronę internetową opisywanego wyżej przedsiębiorstwa. Można tam znaleźć szczegółowy kosztorys, a także mnóstwo innych przydatnych informacji.

Na cenę wynajmu składa się wiele rozmaitych czynników, takich jak choćby: wielkość przestrzeni magazynowej albo czas użytkowania. Usługobiorca ponosi również opłaty związane z uiszczeniem kaucji. Jej wysokość ustalana jest indywidualnie i podlega zwrotowi w momencie wygaśnięcia podpisanej umowy.

Data dodania: 06-07-2019
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
http://minimagkontenery.com/DANE FIRMY:


  • Telefon: 887 403 403
  • Domena: http://minimagkontenery.com/
  • Nazwa: MINIMAG kontenery
  • Adres: Aleja Katowicka 5
  • Miejscowość: Nadarzyn
  • Kod pocztowy: 05-830

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!