MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Olivka Cosmetic powstała z myślą o wszystkich osobach, które pragną dbać o swoją cerę oraz skórę na całym ciele. Dzięki  kosmetykom na bazie oliwy z oliwek produkty są przyjazne dla wszystkich osób cierpiących z powodu bardzo delikatnej, często podrażnionej skóry. Dużym zainteresowaniem cieszy się mydło greckie ręcznie robione, nieposiadające niepotrzebnych barwników i środków konserwujących. Wybrane czyste oleje roślinne i wyciąg z oliwek pozwala na zapewnienie wszystkim zainteresowanym zakupem najlepszej jakości mydeł w przystępnych cenach. Sklep skupia w asortymencie greckie kosmetyki, dzięki którym można nie tylko pielęgnować skórę, ale również poprawić jej stan zdrowotny.

W opisywanych mydłach znajduje się duża dawka witaminy A i E, która świetnie wpływa na skórę nawet w tych najdelikatniejszych miejscach na ciele. Zwiększa jej elastyczność i nadaje promiennego wyglądu. Wiele kobiet, które skarży się na brak elastyczności skóry może odbudować jej strukturę i nadać świeżości, dzięki właśnie kąpielom z użyciem mydła greckiego. Nie będą musieli Państwo podróżować do tej pięknej krainy, aby zakupić oryginalne i najwyższej jakości mydła w dobrej cenie.

Używanie wspomnianego mydła jest polecane wszystkim osobom, które chcą, aby ich skóra na ciele była delikatna i zawsze nawilżona. Takie mydło znacznie różni się od tanich zamienników, które można kupić w supermarketach. To nie zawiera niepotrzebnych barwników oraz olejków aromatyzujących, które mogą bardzo wysuszać skórę. Sklep może zapewnić, że wszystkie mydła na bazie oliwy z oliwek świetnie się pienią i mają kremową konsystencję, co podnosi komfort podczas brania kąpieli lub prysznica.

Ręcznie wykonywane mydła są nie tylko lepszym substytutem niż kolorowe i mocno pachnące ze sklepowych półek. Wiele osób w różnym wieku decyduje się na delikatne odpowiedniki, które można zakupić w sklepie online. Wystarczy rejestracja, aby trafić do grona zadowolonych klientów. Regulamin e-sklepu i asortyment produktów znajduje się na oficjalnej stronie WWW.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 664 047 513
  • Domena: http://www.olivkacosmetic.pl/
  • Nazwa: OlivkaCosmetic
  • Adres: Szkolna 42
  • Miejscowość: Hecznarowice
  • Kod pocztowy: 43-330

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!