Niezależnie od branży, każdy produkt, zanim zostanie przetransportowan"/> MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Niezależnie od branży, każdy produkt, zanim zostanie przetransportowany i trafi bezpośrednio do klienta lub na sklepowe półki, musi zostać odpowiednio zabezpieczony i zapakowany. W wielu branżach sprawdzają się opakowania z pianki polietylenowej. Dlaczego akurat takie? Tego możesz się dowiedzieć, wchodząc na stronę pianfol.pl, gdzie renomowana firma przedstawiła swoją bogatą ofertę opakowań z pianki, które wytwarza się dzięki procesowi, fachowo nazywanym polimeryzacją etylenu. Na polecanej stronie zobaczysz, jak wygląda taka pianka. Można ją łatwo nacinać i uformować w dowolne kształty i dowolną wielkość, a opakowania czy inne wyroby z pianki:

  • charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • są odporne na drgania, co jest bardzo ważne, jeśli mówimy, np. o transporcie drogowym,
  • chronią przedmioty przed wilgocią.

W przypadku opakowań z pianki bardzo ważne jest też to, że pianka polietylenowa nie wchodzi w reakcję z przewożonymi w nich artykułami bez względu na to, czy będą to leki, meble czy jakieś inne przedmioty, to jeden z kluczowych argumentów, dla którego ten rodzaj opakowań zaczęto wykorzystywać na szeroką skalę, w budownictwie, przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym.

Rekomendowana firma funkcjonuje na rynku od około sześciu lat i może zaproponować konfekcjonowanie pianki albo kartonu w dowolne kształty i w dowolnych rozmiarach, wszystko zgodnie z zamówieniem i według indywidualnych życzeń klienta, który może zamówić nie tylko opakowania dedykowane do przewozu różnych przedmiotów i towarów, ale firma z powodzeniem realizuje zamówienia na dystanse piankowe czy kształtowniki.

Na polecanej stronie można zobaczyć przedmioty, jakie można wyciąć z pianki polietylenowej. Są to produkty przykładowe, a to znaczy, że klient sam może określić dokładną specyfikację zamawianego produktu, aby mieć całkowitą pewność, że będzie to produkt idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Przy okazji warto nadmienić, że pianka polietylenowa, która jest obecnie chyba najpopularniejszym rodzajem pianki opakowaniowej, jest wytwarzana w taki sposób, aby opakowania takie można było w całości poddać recyklingowi.

Data dodania: 27-11-2018
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
http://pianfol.pl/pianka-polietylenowa/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 17 250 62 60
  • Domena: http://pianfol.pl/
  • Nazwa: Pianfol Sp. z o. o.
  • Adres: Czermin 306
  • Miejscowość: Czermin
  • Kod pocztowy: 39-304

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY: