MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Każda osoba, poszukując danego produktu sprawdza wiele ofert i stara się wybrać tę najkorzystniejszą cenowo i najwyższej jakości. Niestety nie zawsze można trafić na firmy, które proponują produkt łączący w sobie te dwie cechy. W sprawach motoryzacyjnych jakość produktów jest jeszcze istotniejsza, ponieważ wpływa to na bezpieczeństwo użytkowników. W samochodach z turbodoładowaniem, bardzo częstą awarią jest przerwanie bądź uszkodzenie turbo rury.

Niezbędny element samochodu

Przewód intercoolera, bo o nim mowa jest bardzo ważnym elementem w samochodach posiadających turbinę. Jego rolą jest doprowadzenie ochłodzonego powietrza z chłodnicy do turbiny, która napędza silnik, dodając mu mocy. Jeżeli przewód nie jest sprawny, cały proces jest zatrzymany, a samochód traci moc. Poszukując dobrego produktu, w atrakcyjnej cenie, najlepiej skorzystać z oferty firmy TURBO STAR, która od lat zajmuje się sprzedażą gumowych węży i przewodów. Wie jakie potrzeby mają klienci i co im zaoferować, aby byli zadowolenie.

wszystkie produkty są to najwyższej jakości zamienniki, które nie różnią się wiele od oryginałów.

Przewody są głównie z polskiej dystrybucji, tylko nieliczne modele są sprowadzane z zagranicy.

Na cały asortyment firma udziela 12 miesięcznej gwarancji, co wpływa na bezpieczeństwo zakupów.

Sklep prowadzi wysyłkę internetową, każdy klient może wybrać dogodną formę transportu. Jednakże, jest możliwy odbiór osobisty, po uprzednim umówieniu, na terenie Łodzi.

Towary są fabrycznie nowe i nie posiadają żadnych wad.

Asortyment jest bardzo zróżnicowany i dopasowany do wielu modeli samochodów.

Każdy przewód jest bardzo solidny i wytrzymały dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów.

Wykonanie gumowych elementów, jest bardzo precyzyjne i pozwala na stworzenie produktu dostosowanego do ciężkich warunków zewnętrznych. Nowoczesna polimerowa mieszanka, sprawia, że przewody są odporne na uszkodzenia i elastyczne. Dodatkowa powłoka wzmocniona włóknem kevlarowym uodparnia przewody na działanie wysokiej i niskiej temperatury i olejów. Przewody są elastyczne, nawet w temperaturze do -30 stopni Celsjusza i nie tracą swoich właściwości przy 120 stopniach.

Data dodania: 21-02-2019
Autor: Marika Mazur
Źródło:
https://turbo-star.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon:
  • Domena: http://turbo-star.pl/
  • Nazwa: TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK
  • Adres: Jana Onufrego Zagłoby 18
  • Miejscowość: Łódź
  • Kod pocztowy: 92-430

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

© Copyright 2019 | www.pupkolobrzeg.pl