Urodziny, karnawał czy Halloween to tylko niektóre"/> MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Urodziny, karnawał czy Halloween to tylko niektóre okazje, z których organizuje się bale dla dzieci. Jeśli chce się zorganizować taki bal dla najmłodszych, najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów. Dlaczego jest to takie ważne? Chyba każdy rodzic wie, że w przypadku najmłodszych nie wystarczy zapewnić im miejsce do zabawy i poczęstunek. Jest to oczywiście ważne, ale nad wszystkim powinien czuwać doświadczony animator. To osoba, która, m.in.:

 • właściwie zaopiekuje się dziećmi,
 • złapie z najmłodszymi świetny kontakt,
 • zaproponuje małym gościom wiele bezpiecznych i kreatywnych zabaw.

Gdzie znaleźć takiego animatora, który ma odpowiednie przygotowanie i wykonuje swój zawód z pełnym zaangażowaniem? Mieszkańcy województwa małopolskiego powinni zgłosić się do firmy Wzgórze Elfima. Organizacja imprez dla dzieci w Krakowie razem z animatorami z polecanej grupy będzie o wiele prostsza. Co ważne, dojazd animatora w miejsce wskazane przez klienta na terenie Krakowa jest bezpłatny. Podobnie jest z dojazdem pod miasto w promieniu 15 kilometrów. Dalsze wyjazdy podlegają wycenie indywidualnej po rozmowie z klientem.

Wśród popularnych pakietów, które idealnie sprawdzą się na każdych dziecięcych urodzinach, warto wymienić, np.:

 1. Pakiet pełen przygód. W tym pakiecie na dzieci czeka wiele atrakcji, m.in. szukanie skarbu piratów, zawody sportowe czy zamykanie uczestników przyjęcia w bańce mydlanej. Koszt tego pakietu to ok. 330 złotych.
 2. Pakiet pełen doświadczeń. To m.in. zabawy sensoryczne i pobudzanie zmysłu dotyku z wykorzystaniem masy plastycznej. Warto wymienić też tęczę na talerzu czy poznawanie przez dzieci, czym jest elektrostatyka.
 3. Pakiet indywidualny – to kompilacja dwóch proponowanych wyżej pakietów podstawowych.

Do każdego z proponowanych pakietów można też dokupić atrakcje dodatkowe. Wśród nich warto wymienić piniatę czy brokatowe tatuaże. Bardzo wielu rodziców decyduje się też na to, aby podczas przyjęcia urodzinowego ich pociechy, była również zabawna sesja fotograficzna. Jest to sesja z nietuzinkowymi gadżetami. To coś na rodzaju fotobudki. Takie zdjęcia to świetna pamiątka dla dzieci.

Data dodania: 21-05-2019
Autor: Grzegorz Zawadzki
Źródło:
http://elfima.pl/DANE FIRMY:


 • Telefon: 662-053-794
 • Domena: http://elfima.pl/
 • Nazwa: Wzgórze Elfima
 • Adres: Krowoderskich Zuchów 7
 • Miejscowość: Kraków
 • Kod pocztowy: 31-271

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!