MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Jazda na nartach to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Każdego roku w sezonie zimowym mnóstwo turystów z najróżniejszych zakątków kraju udaje się do najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce i za granicą, aby szaleć na ośnieżonych stokach. Taki rodzaj spędzania wolnego czasu nie tylko dostarcza mnóstwo wyśmienitej zabawy i generuje wiele wspaniałych wspomnień, ale także pozwala utrzymać doskonałą kondycję fizyczną, a także znacznie poprawia samopoczucie.

Niezwykle ważne jest jednak to, aby się dobrze przygotować do sezonu narciarskiego. Istotnym etapem jest wybór odpowiedniego sprzętu. Narty przede wszystkim powinny być dopasowane do rodzaju uprawianego narciarstwa. Inne modele przeznaczone są bowiem do zjazdów po stokach, a inne do wędrówek po wytyczonych szlakach turystycznych. Ponadto należy zadbać o wybór odpowiedniego obuwia narciarskiego. Buty muszą zapewniać stuprocentowy komfort w każdej sytuacji. Nie mogą obcierać, uciskać i ograniczać ruchów. Warto postawić na taki model, który został wyprodukowany przez znaną i cenioną markę.

Znakomite narty w Poznaniu można kupić w renomowanym sklepie 2Koła & Ski. W bogatym asortymencie dostępne są produkty przeznaczone zarówno do narciarstwa zjazdowego, jak i do skitourowego. Wszystkie elementy zaprezentowane na stronie pochodzą od popularnych, sprawdzonych firm – takich jak K2, Blizzard oraz ARVA. W sklepie pracuje zespół wykwalifikowanych pracowników. Specjaliści oferują swoje fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Ich propozycją jest między innymi pomoc w dopasowaniu idealnych nart i odpowiednich akcesoriów oraz wiele innych.

Jedną z usług świadczonych przez firmę jest także profesjonalny serwis narciarski. Zakład dysponuje specjalistycznymi narzędziami i materiałami eksploatacyjnymi wyprodukowanymi przez marki takie jak Holmenkol, Montana oraz Swix. Pozwala mu to na wykonywanie kompleksowych napraw i konserwacji nart, desek snowboardowych oraz wiązań. W zakres prac serwisowych wykonywanych przez fachowców wchodzi między innymi ostrzenie krawędzi, naprawa ślizgów, smarowanie na gorąco oraz wiele innych czynności.

Data dodania: 24-04-2020
Autor: Zofia Pawłowska
Źródło:
https://2kola.net.pl/content/10-serwis-narciarskiDANE FIRMY:


  • Telefon: 618125932
  • Domena: https://2kola.net.pl/
  • Nazwa: 2Koła & Ski
  • Adres: Szkolna 56
  • Miejscowość: Suchy Las / Poznań
  • Kod pocztowy: 62--00

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!