MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Szukając wysokiej jakości dodatków, który pomogą zmienić właściwości tworzyw sztucznych, warto skorzystać z oferty firm zajmujących się produkcją modyfikatorów. Są to wysoce skuteczne pigmenty i substancje stosowane w celu zmiany właściwości fizycznych, optycznych i chemicznych danego materiału.

W ofercie przedsiębiorstwa A. Banach znajduje się szeroka gama produktów, takich jak antyoksydanty, absorbenty wody i substancje służące do pochłaniania zapachów. Do wyboru są również przeciwutleniacze, które pomagają obniżyć temperaturę topnienia, aby tworzywo sztuczne do wyrobu folii stało się bardziej stabilne. Odpowiednio dobrane dodatki zwiększają wytrzymałość fizyczną i twardość materiałów, a także poprawiają ich odporność na odkształcenia mechaniczne, wysoką temperaturę, promieniowanie UV i inne czynniki środowiskowe. Dużym powodzeniem na rynku cieszą się pochłaniacze wilgoci, które są stosowane w celu zmniejszenia ryzyka wzrostu lub rozkładu mikroorganizmów na produktach spożywczych. Pochłaniają wilgoć z powietrza, aby zapobiec jej przedostawaniu się do żywności oraz zapewnić bezpieczeństwo produktu w niekorzystnych warunkach. Innym dodatkiem do folii jest tzw. antyblok, czyli substancja, dzięki której folia łatwo się otwiera. Występuje on również w wersji przezroczystej. W trosce o estetyczny wygląd wyrobu pomoże również dodatek modyfikujący antyfog, zapobiegający skraplaniu się pary wodnej na powierzchni folii. Z kolei stabilizator UV to modyfikator o szczególnie cennych właściwościach, ponieważ chroni on dany produkt przed działaniem promieni słonecznych. Jest stosowany do produkcji folii rolniczych, a także mebli i akcesoriów ogrodowych oraz krzesełek umieszczonych na stadionach.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu wystarczy skorzystać ze wsparcia oferowanego przez pracowników przedsiębiorstwa. Zapewniają oni indywidualnie dopasowaną ofertę, dzięki czemu finalny produkt zyskuje pożądane właściwości, co czyni go niezwykle trwałym i atrakcyjnym dla klienta.

Data dodania: 10-10-2022
Autor: Albert Lis
Źródło:
https://abanach.pl/dodatki_modyfikujace.htmlDANE FIRMY:


  • Telefon: 600 004 734
  • Domena: https://abanach.pl
  • Nazwa: A. BANACH
  • Adres: Zastawna 25
  • Miejscowość: Pruszcz Gdański
  • Kod pocztowy: 83-000

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!