MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Od wielu lat w rozbudowanym katalogu produktowym cenionego dystrybutora artykułów niemowlęcych i dziecięcych Wyprawkowy.pl dostępne są starannie wyselekcjonowane, nowoczesne, praktyczne rozwiązania od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Firma może pochwalić się szerokimi kontaktami handlowymi, a także perfekcyjnym zrozumieniem potrzeb i oczekiwań rodziców oraz ich pociech. Oba te aspekty przekładają się na ofertę skomponowaną zgodnie z najnowszymi trendami. Konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i indywidualne podejście gwarantują przy tym udane zakupy.

W sprzedaży przedsiębiorstwo ma między innymi szeroką gamę produktów do kąpieli. Do tej kategorii należy między innymi rondo kąpielowe do mycia główki. Prosta, funkcjonalna konstrukcja pozwala na spłukiwanie z głowy kosmetyków podczas mycia w sposób, który pozwala zapobiegać ich dostaniu się do oczu maluszka. Jest to o tyle istotne, że nawet najdelikatniejsze preparaty mogą w kontakcie z oczami wywołać nieprzyjemne szczypanie, a tym samym zniechęcić dziecko do kąpieli.

Popularny daszek do kąpieli dostępny jest w ofercie w wielu wariantach. Każdy z nich wykonany jest z antyalergicznego silikonu o optymalnej twardości. Jego wykorzystanie nie niesie ze sobą ryzyka podrażnień bądź zadrapań. Przy tym zastosowany materiał jest w pełni odporny na działanie wody czy kosmetyków, a także w niskim stopniu podatny na uszkodzenia mechaniczne. Połączenie takich zalet gwarantuje zachowanie wszystkich właściwości przez wiele lat. Mnogość kolorów i rozmiarów zapewnia komfortowe zakupy niezależnie od wieku czy wielkości dziecka. Dopracowany, ergonomiczny kształt zapewnia dużą wygodę użytkowania. W sprzedaży dystrybutor ma produkty sygnowane logo takich cenionych marek jak Canpol czy BabyOno.

Data dodania: 25-10-2021
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/ronda-kapielowe-66DANE FIRMY:


  • Telefon: 512-667-800
  • Domena: https://wyprawkowy.pl
  • Nazwa: wyprawkowy
  • Adres: Słoneczna 37
  • Miejscowość: Brzeziny
  • Kod pocztowy: 95-060

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!