MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Firma Abra Pack istnieje na rynku od 2013 roku, sprzedając wysokiej jakości urządzenia sprawdzające się w pakowaniu produktów w wielu branżach. W jej ofercie dostępne są maszyny, z których można stworzyć w pełni zautomatyzowaną linię do pakowania płynów, past, żelów oraz produktów sypkich. Są tam między innymi dostępne takie maszyny jak zgrzewarki do różnych typów folii, etykieciarki oraz urządzenia do składania opakowań, foliowania i zamykania opakowań zbiorczych.

Sprzedawane przez nią urządzenia wykonane są z doskonałych materiałów, dlatego są trwałe i niezawodne. Warto nadmienić, że mimo niewątpliwych zalet i wysokiej jakości, maszyny te są dostępne w atrakcyjnych cenach. Ich różnorodność jest ogromna, dlatego każdy nabywca znajdzie takie, które spełnią jego oczekiwania. W przypadku trudności z wyborem, można skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów firmy, którzy chętnie pomogą w indywidualnym dopasowaniu urządzeń do potrzeb i specyfiki branży.

Oferta obejmuje urządzenia sprawdzające się w branży spożywczej, jak również:

  • chemicznej,
  • kosmetycznej,
  • farmaceutycznej,
  • przemysłowej.

W asortymencie są też maszyny pozwalające na konfekcjonowanie produktów spożywczych i nie tylko. Pozwolą one na szybkie i tanie wykonanie zadania.

Kilka lat po powstaniu, przedsiębiorstwo to znacznie poszerzyło zakres swojej działalności. Przeniosło się też do nowej siedziby ze sporą ilością miejsca, gdzie samo mogło zacząć świadczyć usługi konfekcjonowania. Obecnie zatrudnia pół setki młodych i otwartych na rozwój pracowników, którzy niezwykle dbają, aby świadczone przez nich usługi były na najwyższym poziomie. Zakład ten pracuje w systemie 3-zmianowym, dzięki czemu każde zlecenie może zostać wykonane szybko i sprawnie.

Firma współpracuje przede wszystkim z przedsiębiorstwami z sektora FMCG. Świadczy usługi konfekcjonowania hurtowniom spożywczym, firmom cateringowym oraz producentom dań gotowych, pakując dla nich w saszetki rozmaite sosy, przyprawy, koncentraty itp. Jej produkty dostępne są w wielu sklepach dyskontowych w kraju i za granicą. Są to między innymi takie artykuły jak: sos sojowy, teryaki czy barbecue, wasabi, imbir marynowany, oliwki, ketchup i wiele innych marynat, sosów i przypraw. Pragnąc nawiązać współpracę, dokonać zakupu maszyn lub po prostu zadać pytanie, wystarczy skontaktować się z firmą.

Data dodania: 17-01-2022
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
https://abrapack.com.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 605 032 830
  • Domena: https://abrapack.com.pl/
  • Nazwa: ABRA PACK
  • Adres: Firmowa 8
  • Miejscowość: Gądki
  • Kod pocztowy: 62--02

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!