MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Planowanie zaręczyn wymaga sporej organizacji oraz działania w ukryciu przed partnerką. Bardzo często wmieszani są we wszystko członkowie rodziny oraz najbliżsi znajomi. Jednak najważniejszym etapem jest oczywiście zakup pierścionka zaręczynowego, który będzie pasował na rękę przyszłej narzeczonej. Znalezienie odpowiedniego rozmiaru to jedno, ale trzeba też pamiętać o stylu biżuterii, który spodoba się partnerce. Jeśli chodzi o kruszec, to najczęściej wybierany jest złoty pierścionek z dodatkowymi zdobieniami. 

Czym kierować się przy wyborze biżuterii zaręczynowej?

Mężczyzna, który nie do końca wie, jaki pierścionek ma wybrać, może zawsze skonsultować tę kwestię z najbliższymi przyszłej narzeczonej, którzy doskonale znają jej upodobania. Ponadto dobrze też sprawdzić, jaką biżuterię aktualnie nosi partnerka - czy pierścionki i naszyjniki są raczej minimalistyczne, czy też może mocno wyróżniające. Z kolei w przypadku, gdy kobieta nie preferuje tego typu dodatków, to tym bardziej należy postawić na minimalizm i delikatne zdobienia. 

W sklepie jubilerskim dostępnym pod adresem aclari.pl można zapoznać się z bogatym asortymentem pierścionków zaręczynowych wykonanych z żółtego i białego złota. Z kolei do zdobień użyto m.in. diamentów i brylantów. Ceny pierścionków zaczynają się już od kilkuset złotych, a najdroższe egzemplarze sięgają 5-cyfrowych kwot. Tak więc każdy bez względu na upodobania czy finansowe możliwości jest w stanie znaleźć coś dla siebie w sklepie online. Zamówienia są realizowane ekspresowo, a biżuteria zostaje spakowana w ozdobne pudełeczko i dodatkowo zabezpieczana na czas transportu.

Co zrobić, gdy pierścionek nie pasuje?

Dobór odpowiedniego rozmiaru nie jest prosty (szczególnie gdy kobieta nie nosi na co dzień biżuterii), dlatego marka umożliwia zwrot zakupu w przeciągu 100 dni lub też dokonania bezpłatnej (jednorazowej) korekty rozmiaru. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie lub też kontaktując się z pracownikami sklepu jubilerskiego.

Data dodania: 04-06-2022
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
https://aclari.pl/pierscionki-zareczynoweDANE FIRMY:


  • Telefon: 89 533 42 09
  • Domena: https://aclari.pl
  • Nazwa: ACLARI DIAMONDS
  • Adres: Adama Mickiewicza 9
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Kod pocztowy: 10-550

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!