MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Produkując swoje suplementy diety, firma Singularis nie tylko bazuje na naturalnych składnikach, wiedząc, że takie są najbardziej wartościowe, ale też wykorzystuje surowce znane od wieków. Jednym z nich jest alga chlorella, ciesząca się popularnością zwłaszcza w krajach Azji, gdzie z jej cennych właściwości korzysta się od wieków. Wiele osób uważa, że to właśnie algom Azjaci zawdzięczają swoją legendarną długowieczność, świetne zdrowie i młodość. Z tego powodu są one coraz popularniejsze także w innych krajach, w tym w Polsce, ciesząc się opinią superfoods, czyli żywności o specjalnych, cennych właściwościach. Chlorella jest jedną z popularniejszych alg, warto więc przyjrzeć się jej bliżej, a potem wybrać suplement tej marki z owym składnikiem.

Algi to jedne z najstarszych organizmów na ziemi, co świadczy o ich wyjątkowych zdolnościach do przetrwania. Są też skarbnicami cennych składników, a przy tym oczywiście są naturalne, stanowią więc doskonałe wsparcie zdrowia. Chlorella, jaką producent wykorzystuje w swoich suplementach, pozwala przede wszystkim na wsparcie odporności człowieka. Dostarcza różnego rodzaju witamin, minerałów i białka, a wszystkie te składniki są doskonale przyswajane. W dodatku algi pozwalają na silne oczyszczenie i detoksykację organizmu, są zatem chętnie stosowane przez osoby walczące z zakwaszeniem, odchudzające się czy po prostu chcące dobrze zadbać o swoje zdrowie. Algi mają też wpływ na urodę, jest zatem wiele powodów, by je wybrać.

Kolejnym, by skorzystać z tej oferty, jest bogaty wybór produktów. Można wybrać chlorellę w formie tabletek lub w postaci sproszkowanej i dodawać ją na przykład do oczyszczających koktajli. Tak skomponowana oferta odpowiada na wszystkie potrzeby.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 607 674 658
  • Domena: https://singularis.com.pl
  • Nazwa: Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.
  • Adres: Jana III Sobieskiego 9
  • Miejscowość: Legnica
  • Kod pocztowy: 59-220

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!