MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Sprawne posługiwanie się językiem obcym przydaje się na co dzień, przykładowo w trakcie oglądania zagranicznych filmów oraz podczas podróży. Osoby niemające problemów z komunikacją i znające reguły gramatyczne czy branżowe zwroty, unikają problemów ze znalezieniem pracy, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Dziś sposobów na naukę jest całe mnóstwo. Za najtańsze uznaje się pozyskiwanie wiedzy na własną rękę, przykładowo z książek lub internetu, jednak zajmuje to czas i wiąże się z ryzykiem natrafienia na niezweryfikowane informacje. Alternatywą jest uczestnictwo w kursach, o których można przeczytać więcej na stronie advantis.pl.

Witryna należy do renomowanej szkoły w Krakowie oferującej kursy językowe dla firm. Przedsiębiorcy, którzy się na nie decydują, dostrzegają szereg zalet wynikających z takiego rozwiązania. Przede wszystkim tego typu zajęcia dają szansę zintegrowania zespołu oraz uniknięcia problemów komunikacyjnych podczas branżowych wydarzeń o międzynarodowym charakterze. Ponadto pracownicy, którym zaoferowano udział w kursach, czują się doceniani, co zmniejsza ryzyko zwalniania się i przechodzenia do konkurencji.

Znajomość języka angielskiego nie tylko wpływa na kompetencje podwładnych, ale też przekłada się na lepsze perspektywy rozwoju przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Dzięki lekcjom zainteresowani nie mają oporów w kontaktowaniu się z partnerami biznesowymi pochodzącymi z innych krajów i popełniają mniej błędów, przykładowo podczas tworzenia korespondencji biznesowej. Wspomniana szkoła organizuje lekcje online, które nie zakłócają pracy w biurze i wymagają jedynie dostępu do internetu. Doceniają je osoby niezmotoryzowane oraz mające na co dzień mało czasu.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 839 79 08
  • Domena: https://advantis.pl/
  • Nazwa: Advantis
  • Adres: Wspomnień 18
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 04-860

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!