MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia AGNUS zapewnia swoim pacjentom specjalistyczną pomoc lekarzy i terapeutów. Jego pacjenci mogą liczyć na zaangażowanie personelu, jego dyskrecję oraz zastosowanie nowoczesnych metod leczenia, które skutecznie wspierają pacjenta w walce z nałogiem.

Ze względu na liczne zmiany w organizmie, jakie wywołuje nadmierne i długotrwałe spożywanie alkoholu, uzależnienie od tej substancji uznawane jest za jednostkę chorobową. Choroba alkoholowa przejawia się niewydolnością różnych narządów ludzkich. Może również prowadzić do uszkodzenia obwodowego układu nerwowego, czego skutkiem jest polineuropatia alkoholowa. Nadmierne spożywanie alkoholu przyczynia się do uszkodzenia osłonek mielinowych oraz niedoboru witamin z grupy B. To z kolei prowadzi do zaburzeń przesyłania impulsów nerwowych, właściwych dla polineuropatii. Typowym objawem choroby są parestezje – obejmujące kończyny górne i dolne, przejawiające się uczuciem mrowienia lub ucisku mimo braku bodźca zewnętrznego. Chory doświadcza też allodynii, a więc odczuwa ból w reakcji na bodźce, które u zdrowych osób nie powodują reakcji bólowych. Charakterystyczne dla choroby są ponadto dotkliwe skurcze mięśni kończyn, mogące prowadzić nawet do niedowładu.

W przeciwdziałaniu polineuropatii bardzo ważne jest odpowiednio szybkie podjęcie leczenia. Choroba niestety nie jest całkowicie uleczalna, jednak specjalistyczna terapia pozwala zahamować rozwój polineuropatii. Ośrodek zapewnia swoim pacjentom profesjonalne i skuteczne leczenie schorzenia. Osoba zakwaterowana w ośrodku w pierwszej kolejności poddawana jest detoksowi, który pozwala oczyścić organizm z toksyn. W leczeniu polineuropatii bardzo ważna jest także zbilansowana dieta oraz uzupełnienie odpowiednich witamin i minerałów. Kuracja przeprowadzana jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego przypadku. Pacjent może także liczyć na wsparcie psychoterapeutów i całego personelu ośrodka.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 533 221 555
  • Domena: https://detoksalkoholowy.pl
  • Nazwa: Detoks Alkoholowy
  • Adres: Spławie 48
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61--31

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!