MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Ręczne usuwanie chwastów, czyli pielenie, jest dla wielu osób posiadających niewielkie ogródki, na przykład warzywne, przyjemne i relaksujące. Jednak czynność ta na pewno nie sprawdzi się w przypadku wielkich areałów. Jednocześnie roślin nie można pozostawić samym sobie. Chwasty zwykle rosną intensywniej niż na przykład warzywa, mogą zatem szybko zdominować uprawy, zacieniając je, odbierając roślinom uprawianym wodę oraz składniki odżywcze z gleby. Jak radzić sobie, by do tego nie dopuścić? Z pomocą przychodzą liczne środki dostępne w sklepie internetowym należącym do firmy Agromika.

Ich oferta jest starannie wyselekcjonowana, znaleźć można w niej tylko preparaty najlepszych marek, znane z wysokiej skuteczności. Ich wybór i prawidłowe zastosowanie dają więc gwarancję, że będzie można szybko uporać się z problemem. Co ważne, środki te są w sklepie dokładnie opisane, dzięki czemu można poznać ich sposób stosowania jeszcze przed kupieniem i zdecydować, czy dana forma jest wygodna.

Istotny jest też fakt, że dostępne są herbicydy do różnych gatunków roślin. Warto je wybierać zamiast środków uniwersalnych, gdyż daje to pewność, że skutecznie zwalczają chwasty najpopularniej towarzyszące danym roślinom uprawnym, a im samym nie szkodzą.

Jedną z propozycji w sklepie jest Mocarz - środek zwalczający chwasty w kukurydzy oraz wszystkich rodzajach zbóż. Co ważne, stosuje się go już po wschodzie roślin. Odznacza się on bardzo wysoką skutecznością i jest prosty w użyciu. Ma postać granulek, które rozpuszcza się w wodzie, tworząc zawiesinę o odpowiednim stężeniu. Przeznaczony jest do stosowania na większych uprawach, a więc z wykorzystaniem opryskiwacza polowego. Każdy, kto wybierze ten produkt, z pewnością będzie z niego zadowolony.

Data dodania: 06-03-2022
Autor: Tymoteusz Stępień
Źródło:
https://opryski.com/pl/p/MOCARZ-75-WG-0%2C2KG/397DANE FIRMY:


  • Telefon: 795 492 446
  • Domena: https://opryski.com
  • Nazwa: Agromika Michał Kiciński
  • Adres: Pniewo 80b
  • Miejscowość: Bedlno
  • Kod pocztowy: 99-311

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!