MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wojenne gry planszowe to świetna propozycja dla osób chcących sprawdzić swoje umiejętności strategiczne oraz przyjąć rolę dowódcy. Dostarczają one mnóstwa rozrywki i dają szansę spędzania czasu w gronie bliskich. Ponadto gry są stosunkowo tanie i nie wymagają dużej przestrzeni do przeprowadzania rozgrywek. Ich posiadacze powinni trzymać się ustalonych zasad opisanych w instrukcji. Uczą one tworzenia strategii i realizowania ustalonych planów punkt po punkcie. Tego typu gry mogą być nieco skomplikowane dla początkujących, jednak z biegiem czasu przynoszą mnóstwo emocji i zajmują na długie godziny. To świetna alternatywa dla spędzania czasu przed ekranem komputera lub telewizora, która znajduje zastosowanie między innymi podczas deszczowych dni.

Gry planszowe można wzbogacać o kolekcje nowych kart lub figurek. Przypadną one do gustu pasjonatom modelarstwa, ponieważ znaczna część z nich wymaga samodzielnego złożenia, sklejenia lub pomalowania specjalnie do tego przeznaczonymi farbami. Figurki mają też wartość kolekcjonerską, która z biegiem czasu rośnie, przez co stają się cenniejsze. Niektórzy traktują je jak ozdoby i stawiają w widocznych miejscach w domu lub mieszkaniu, przykładowo na komodach czy półkach. Są one sprzedawane pojedynczo lub w zestawach.

Szeroki wybór opisywanych produktów udostępniono pod adresem agtom.eu. Strona ta należy do internetowego sklepu kierującego ofertę do miłośników modelarstwa oraz planszówek. Proponuje im artykuły Warlords Games, na które składają się między innymi zestawy farb do stołowej gry bitewnej, jaką jest Bolt Action. Jest ona osadzona w realiach II Wojny Światowej i bazuje na wykorzystywaniu modeli figurek oraz różnego rodzaju pojazdów używanych w tamtych czasach.

Data dodania: 29-06-2022
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
https://agtom.eu/30343_warlord-gamesDANE FIRMY:


  • Telefon: 12-356-56-78
  • Domena: https://agtom.eu
  • Nazwa: AGTOM s. z o.o.
  • Adres: Władysława Jagiełły 6
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-711

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!