MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wieloletnia obecność na rynku prezentowanej firmy pozwoliła zgromadzić setki zadowolonych klientów. To firmy oraz osoby prywatne, które zaufały wiedzy i doświadczeniu. W zamian za to otrzymali doskonały produkt, w wyjątkowej cenie. 

Firma Aniflex jest liderem na rynku produkcji etykiet oraz różnego rodzaju opakowań. Posiada prężnie działający zakład, który mieści się w Tomaszowie Mazowieckim. Obecni klienci, a także ci, którzy planują dopiero złożyć pierwsze zamówienie, mogą po ustaleniu szczegółów, zapoznać się z tajnikami pracy linii produkcyjnej. To wszystko w ramach udanej współpracy, która po rozpoczęciu trwa zazwyczaj długie lata. 

Drukarnia oferuje pełną obsługę drukarską począwszy od zaprojektowania naklejki lub opakowania, a kończąc na jego dostawie. W swoich działaniach wykorzystuje kilka metod produkcyjnych. Do najczęściej wybieranych należy druk fleksograficzny, który jest przeznaczony do wykonywania projektów o wysokim nakładzie. W przypadku, gdy zachodzi potrzeba częstej personalizacji grafiki w danym produkcie, warto wybrać cyfrową metodę druku. Podstawą jest tutaj koszt przygotowania matryc do ostatecznej produkcji. 

Klienci, którzy planują zamówić etykiety w łódzkim powinni określić przede wszystkim ilość, którą są zainteresowani. To pozwoli zaproponować optymalny sposób wydruku. Każda z metod pozwala na użycie bardzo małych detali, które są doskonale widoczne na finalnym wydruku. Metoda fleksograficzna umożliwia wykorzystanie maksymalnie dziesięciu kolorów z ustalonej palety barw. Naklejki mogą uzyskać odpowiednie uszlachetnienie w postaci lakierowania lub laminowania. Dzięki temu produkt staje się jeszcze bardziej wytrzymały. Dużą zaletą tej metody jest to, że można ją stosować na dowolnym podłożu.

Firma oferuje wiele nowości dla swoich klientów i zachęca do długotrwałej współpracy. Dzięki wprowadzonemu programowi partnerskiemu, stali odbiorcy mogą liczyć na wiele zniżek i darmowych wydruków, a także na prezenty, które są wręczane bez szczególnej okazji. 

Data dodania: 13-11-2021
Autor: Grzegorz Zawadzki
Źródło:
https://aniflex.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: (+48) 44 789 08 00
  • Domena: https://aniflex.pl/
  • Nazwa: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
  • Adres: Piaskowa 138
  • Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
  • Kod pocztowy: 97-200

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!