MenuOcena firmy (5 z 1 głosów)


Opis:


APE-LP to specjalistyczne przedsiębiorstwo, które od 2015 roku dostarcza na rynek specjalistyczne rozwiązania z dziedziny ochrony przeciw pożarowej. Wysokiej jakości instalacje ppoż proponowane przez firmę to skuteczne zabezpieczenie mienia i osób przed niebezpieczeństwem, jakim może być pożar.

Rozwój technologiczny wydatnie wpłynął na poprawę warunków pracy, jej wydajność oraz zapewnił szereg możliwości, o których nawet nie śniono w poprzednich epokach. Jednak każdy medal ma dwie strony. Zaawansowane urządzenia pracują na podstawie trudnych do ujarzmienia energii i wymagają stałej kontroli i konserwacji. Do tego dochodzą niezależne awarie i niepomyślne zbiegi okoliczności, które mogą spowodować, że w ten czy inny sposób dojdzie do zaprószenia ognia, który, jak wiadomo, rozprzestrzenia się błyskawicznie. Dzięki ofercie dostępnej na stronie apelp.pl macie Państwo pewność, że najlepsza możliwa ochrona przeciwpożarowa jest po Waszej stronie.

Trzy główne filary działalności firmy to:

  • inżynieria przeciwpożarowa - profesjonalne i kompleksowe podejście obejmujące projekt i realizację najnowocześniejszych systemów i zabezpieczeń przeciwpożarowych dla wszystkich rodzajów budynków;
  • serwis techniczny - zarówno pogwarancyjny jak i gwarancyjny, który swym zakresem obejmuje urządzenia, systemy i całe instalacje elektryczne i niskoprądowe;
  • instalacje elektryczne - oprócz techniki przeciwpożarowej, firma zajmuje się także realizacją instalacji niskoprądowych oraz elektrycznych wewnętrznych.

W kwestii bezpieczeństwa nie wolno stawiać na półśrodki. Dlatego firma skupia się na indywidualnym podejściu, z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Wykwalifikowana kadra posiada wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie niezbędne uprawnienia, które są gwarantem najwyższej jakości oferowanych usług. Profesjonalizm i troska o klienta, jak dwie najważniejsze wartości objawiają się w stosowaniu urządzeń i podzespołów od najbardziej cenionych producentów na rynku, oraz w serwisie działającym w trybie 24/7, który zapewnia szybką reakcję na terenie całego kraju.

Data dodania: 09-02-2019
Autor: Dorota Majewska
Źródło:
http://apelp.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 58 500 83 81
  • Domena: http://apelp.pl/
  • Nazwa: APE-LP
  • Adres: Wały Piastowskie 1
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Kod pocztowy: 80-855

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!