MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Żylaki to choroba układu krążenia, z którą borykają się zazwyczaj dorośli oraz osoby starsze. Jednak coraz częściej występują również u młodszych, co może mieć podłoże genetyczne lub nabyte. Usuwanie żylaków laserem pozwoli na ich zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie, dlatego tak wielu zainteresowanych zabiegiem kontaktuje się z Ars Vena. Jest to centrum, które od początku istnienia skupia się na problemach żylnych zapewniając szeroki zakres usług lekarskich.

Pozbywanie się żylaków laserem jest mało inwazyjne, dlatego decyduje się na nie coraz więcej osób w różnym wieku. Rekonwalescencji po takim zabiegu praktycznie nie ma, należy jedynie dostosować się do wskazówek lekarskich, a już po kilku tygodniach będą widoczne wszystkie rezultaty zabiegu. Żylaki zostaną usunięte lub maksymalnie zminimalizowane, natomiast skóra wokół niewydolnych żył będzie nienaruszona. Aby przeprowadzić taki zabieg, należy posiadać na wyposażeniu gabinetów specjalne urządzenia. Poznańskie centrum zadbało o odpowiednie wyposażenie, dlatego zabiegi laserowe są bezpieczne dla skóry zdrowej i jednocześnie skuteczne w walce z żylakami.

Pod adresem internetowym chirurgianaczyn.pl odnaleźć można niezbędne informacje, które pozwalają na dowiedzenie się szczegółów dotyczących leczenia laserowego żylaków. Oprócz opisu przeprowadzanego zabiegu usuwania żylaków znajdują się tam również zalety laserowego usuwania żylaków, jak i inne metody leczenia zakrzepów żylnych kończyn dolnych. Pozwala to na odpowiednie dobranie zabiegu pod Państwa oczekiwania oraz stadium rozwoju choroby żylnej. Poznańska klinika ma duże doświadczenie w pozbywaniu się żylaków, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o odpowiednią diagnozę oraz poprowadzenie całego przedsięwzięcia wiążącego się z usunięciem mało estetycznych i groźnych dla zdrowia zakrzepów. Wszelkich informacji o zakresie usług medycznych można dowiedzieć się również telefonując pod numer obsługi klienta. Pozwoli to na zdecydowanie się na najlepszy sposób usuwania żylaków dedykowany każdemu pacjentowi.

Data dodania: 26-01-2019
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
DANE FIRMY:


  • Telefon: 618 528 108
  • Domena: https://chirurgianaczyn.pl/
  • Nazwa: Ars Vena
  • Adres: Serbska 16A
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-696

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!