MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Jak zapewnić pracownikom biura ciszę i komfortowe warunki do pracy? Ciekawym rozwiązaniem jest montaż kabiny dźwiękoszczelnej. To konstrukcja, która pozwala odciąć się od dźwięków otoczenia. Pozwala skupić się na wykonywanych obowiązkach i prowadzonych rozmowach telefonicznych. Sprzyja też zachowaniu poufności danych osobowych i innych informacji przekazywanych przez telefon.

Dobrej jakości biurowa budka akustyczna prezentuje się elegancko i efektownie. Została wykonana ze starannie dobranych i certyfikowanych materiałów, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wchodząc do środka konstrukcji, uaktywnia się czujnik obecności, który jest z kolei zintegrowany z oświetleniem. Światło LED umożliwia komfortowe przeglądanie dokumentów i jest dopasowane w taki sposób, by być delikatnym dla oczu. W budce znajduje się tapicerowane siedzisko z filcem oraz blat roboczy. Uwzględniono wewnętrzne gniazdko, do którego można podpiąć komputer i inne sprzęty niezbędne do zrealizowania swoich obowiązków.

Na stronie internetowej pod adresem available.pl przedstawiono przykładową ofertę dźwiękoszczelnych kabin. Dostępne są warianty jedno i dwuosobowe. Ich zakup korzystnie wpływa na wizerunek firmy, kreując ją na nowoczesne i dbające o warunki pracy przedsiębiorstwo. Akustyczne konstrukcje skutecznie blokują dźwięki typowe dla biura, w tym odgłosy drukarek, kroki przechadzających się po pomieszczeniu osób oraz szumy rozmów. Inwestorzy mogą wybierać spośród szerokiej palety kolorów lakieru ścian zewnętrznych, laminatów, wykładziny podłogowej oraz filcu ścian wewnętrznych. Dużą popularnością cieszy się barwa niebieska, szara, biała, żółta i czerwona. Produkt można oznaczyć logo swojej firmy.

Data dodania: 05-11-2022
Autor: Bartek Maciejewski
Źródło:
http://www.available.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 22 378 45 00
  • Domena: http://www.available.pl/
  • Nazwa: Available Sp. z o.o.
  • Adres: Duchnicka 3
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-796

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!