MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Zadaniem biura detektywistycznego Averto jest wsparcie klienta w trudnej sytuacji i skuteczne rozwiązanie jego problemów przez dostarczenie mu danych i informacji. Służą one do rozwiązania spraw osobistych i rodzinnych oraz zwiększania konkurencyjności strategicznej i taktycznej firm, w tym również do zapobieżenia wystąpieniu ryzyka finansowego, inwestycyjnego i wizerunkowego. Zabezpieczanie przed kradzieżą danych i działalnością na szkodę pracodawcy lub partnera biznesowego chroni przed pokaźnymi stratami wynikającymi z nieuczciwego wykorzystania danych firmowych lub know-how technologicznego.

Agencja detektywistyczna ma kompetentny personel oraz wysokiej klasy sprzęt i wiedzę operacyjną. Zlecenia realizuje m.in. w Szczecinie. Dobry detektyw tu zatrudniony to wysokiej klasy ekspert, znający się na technikach wywiadowczych i inwigilacyjnych, dedukcyjnym kojarzeniu faktów i dokumentowaniu ich na potrzeby postępowań sądowych i decyzji biznesowych. Cena usług zależy od wielu czynników w tym od rozległości, trudności, charakteru i zakresu świadczonych prac. Ich wykonanie zawsze charakteryzuje profesjonalizm i dyskrecja.

Zespół profesjonalnych, licencjonowanych detektywów przykłada najwyższą wagę do jakości zleceń oraz działania zorientowanego na interes klienta.  Mają oni rozległe doświadczenie w pracy w terenie, wiedzę na temat technik dyskretnego śledzenia działań osób lub danych, korzystania ze źródeł pierwotnych i wtórnych oraz technik i technologii śledczych. Postawę detektywów cechuje orientacja na rezultat, wysoka kultura osobista, biegłość i etyka zawodowa.  W toku sprawy specjalista zbierze - w sposób legalny - materiał dowodowy dokumentujący działania na szkodę klienta, w sposób niebudzący wątpliwości.

Świadczenia obejmują: zdrady małżeńskie, wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, weryfikacja firm, poszukiwania osób, poszukiwania utraconego mienia, ustalanie składników majątku. Na koniec klient otrzymuje rzeczowo sporządzony raport, dający podstawę do dalszych decyzji osobistych lub zawodowych. Zabrane dowody mogą służyć za pełnoprawny materiał dowodowy.

Data dodania: 05-04-2021
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
https://averto.com.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 513 513 150
  • Domena: https://averto.com.pl/
  • Nazwa: Averto Sp. z o. o.
  • Adres: Śląska 32a
  • Miejscowość: Szczecin
  • Kod pocztowy: 70--43

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!