MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Recyklizacja to popularna metoda ochrony środowiska. W głównej mierze polega na ograniczeniu ilości zużycia surowców, a także na zmniejszeniu powstający z nich odpadów. Kruszarka młotkowa jest przystosowana m.in. do kruszenia drobnoziarnistego, ale także do pracy z wykorzystaniem odpadów. Działanie sprzętu w funkcji poziomej oraz pionowej gwarantuje jego zastosowanie przy wielu, nawet bardzo skomplikowanych pracach.

Kruszarka wykorzystana w recyklingu to sposób na generowanie dodatkowych zysków dla każdej firmy. Dbanie o kwestie klimatyczne jest równie istotne, pozwala nie tylko zadbać o środowisko, ale także budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, któremu zależy na tych kwestiach. Materiały nadające się do ponownego wykorzystania, są ciekawym rozwiązaniem dla klientów szukających zysków w swoich przedsiębiorstwach. Świadczenie usług z najwyższego poziomu w branży jest możliwe przy wykorzystaniu maszyn oferowanych przez AZTECH. Wśród dostępnych wyrobów znajdują się kruszarki, sprawdzające się przy obróbce stałych materiałów, z myślą o środowisku.

Zaawansowane metody kruszenia świetnie sprawdzają się przy odzyskiwaniu materiałów nawet z wysokim poziomem wilgotności. Oferowane maszyny mają możliwość skutecznego kruszenia materiałów, których wilgotność sięga poziomu nawet 15 procent.

Solidne obrabianie materiałów

Maszyna, którą jest, kruszarka młotkowa posiada cały szereg właściwości. Jest bardzo często wykorzystywana w górnictwie. Sprzyja temu precyzyjne wykonanie urządzenia, które jest istotne nie tylko ze względu na realizację swoich zadań, ale także na bezpieczeństwo.

Wszystkie rodzaje maszyn, są wyposażone w młotki wykonane z wysokiej jakości, gatunkowej stali manganowej. Jej trwałość gwarantuje trudna ścieralność materiału, sprzyja to efektywności pracy urządzenia, oraz długotrwałości w użytkowaniu. Równie istotne jest w tym przypadku bezpośrednie przełożenie się tej kwestii na ekonomię. Wysokojakościowe młotki zainstalowane na etapie produkcji wyrobu pozwalają znacznie zniwelować psucie się kruszarek na przestrzeni czasu.

Do najczęściej obrabianych w procesie recyklingu materiałów należą m.in.:

  • aluminium,

 

  • sprzęt elektroniczny,
  • odpady wielkogabarytowe.

DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 694 902 821
  • Domena: http://aztech24.pl/
  • Nazwa: AZTECH
  • Adres: Powstańców 70
  • Miejscowość: Kędzierzyn Koźle
  • Kod pocztowy: 47-220

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!