MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Dobra historia kredytowa i wiarygodność, rozumiana jakość możliwość spłacania zobowiązań, to najważniejsze cechy dobrego kredytobiorcy. Są to kwestie najistotniejsze dla banków, dlatego mając już jakieś zobowiązania, a tym bardziej problemy z ich spłatą, można pożegnać się z kredytem w banku. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Na szczęście jednak nie oznacza to, że klienci będący w takiej sytuacji nie mogą już uzyskać żadnego dodatkowego finansowania - wszak w takiego rodzaju przypadkach jest ono najpotrzebniejsze. W grę wchodzi kilka rozwiązań, jak zaciągnięcie pożyczki pozabankowej czy też specjalna pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych.

Oba te rozwiązania ma dla przedsiębiorców firma Balt Credit, obecna na rynku pożyczek pozabankowych od lat i dzięki temu znakomicie zorientowana w potrzebach potencjalnych klientów. Korzystając z jej usług, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą uzyskać dodatkowe finansowanie, na korzystnych warunkach, nawet jeśli mają złą historię kredytową i ogólnie nieciekawą sytuację. Jest to możliwe także w przypadku dłużników, gdyż zabezpieczeniem zaciąganej pożyczki jest nieruchomość posiadana przez danego konsumenta.

Jeśli przy tym chce się łatwiej spłacać kilka posiadanych zobowiązań, można zdecydować się właśnie na pożyczkę konsolidacyjną. Co ważne, rozwiązanie to pozwala skonsolidować, czyli złączyć w jedno zobowiązanie, zarówno kredyty bankowe, jak i wszelkie pożyczki pozabankowe. Mając wiele zobowiązań, trzeba liczyć się z wieloma opłatami każdego miesiąca. Konsolidacja łączy je w jedno zobowiązanie i zwykle łączy się ze zmniejszeniem raty oraz wydłużeniem okresu spłaty. Dzięki temu nie płaci się wielu rat a jedną, która jest niższa niż suma kilku. Co więcej, pożyczka konsolidacyjna to także dodatkowe środki finansowe, które można wykorzystać na przykład na rozwój firmy, dzięki czemu jej sytuacja poprawi się i będzie łatwiej spłacać zobowiązania.

Takie rozwiązanie jest zdecydowanie wielką pomocą dla przedsiębiorców, którzy myśleli już o ogłoszeniu upadłości. Chroni przed bankructwem i pozwala wdrożyć rozwiązania mające na celu utrzymanie firmy, a nawet jej rozwój - zwłaszcza że pożyczkodawca może udzielić pożyczki na naprawdę dużą sumę. Jeśli tylko spełnia się podstawowy warunek, czyli posiada hipotekę, można łatwo wyjść z kłopotów.

Data dodania: 09-01-2022
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://baltcredit.pl/pozyczka-konsolidacyjna/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 22 829 91 65
  • Domena: https://baltcredit.pl/
  • Nazwa: Balt Credit Sp. z o. o.
  • Adres: Świętokrzyska 18
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-057

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!