MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Czy warto korzystać z kursów wizażu i stylizacji? Do kogo są kierowane i w jaki sposób da się je wykorzystać w życiu? Szkoła wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art przyjmowała już kursantów o różnych motywacjach. Uczestnicy zajęć wybierają się na nie z prywatnych bądź typowo biznesowych powodów.

Pierwsza grupa osób chce zawodowo zajmować się wizażem i stylizacjami. Fryzury, makijaże, charakteryzacja... Możliwości jest bardzo wiele. Aby zaistnieć trzeba jednak mieć doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje. W czasie kursu współpracuje się z najlepszymi specjalistami, co daje inspirację i motywację do dalszej pracy. Warto pamiętać, że trendy wciąż się zmieniają. Na rynku pojawiają się także nowości kosmetyczne, z którymi wizażysta musi być dobrze zaznajomiony. Praca w takim zawodzie wymaga ciągłego rozwoju i pasji. Niezbędne będzie również odpowiednie wyczucie koloru i stylu. Większości rzeczy można się nauczyć, lecz naturalne predyspozycje i kreatywność również mają spore znaczenie.

Coraz częściej kurs wizażu w Warszawie jest wybierany także przez osoby, które nie pracują w branży. Na początku myślą o własnych potrzebach. Chcą rozwijać się, znaleźć odpowiedzi na różne pytania, dowiedzieć się jak zbudować najlepszy dla siebie styl. Dzięki wsparciu profesjonalistów mogą nabrać wprawy w wykonywaniu profesjonalnego makijażu i fryzur. Niekiedy kontakt z wizażystami jest tak silną inspiracją, że kieruje kursantów na ścieżkę przebranżowienia. Decydują się na udzielanie usług beauty. Inni wciąż pozostawiają nabyte umiejętności do własnej dyspozycji.

Każdy może wykorzystać wiedzę nabytą w czasie zajęć według swoich upodobań. Gwarantowana jest miła atmosfera prowadzenia kursu oraz nacisk na praktykę. Więcej informacji na temat oferty umieszczono na stronie internetowej pod adresem beautyart.pl. Organizowane są kursy indywidualne i grupowe kursy tematyczne. Szkoła elastycznie podchodzi do potrzeb swoich klientów i chętnie realizuje różne wizje. Firma ma długą tradycję, śledzi trendy i edukuje już od 1990 roku.

Data dodania: 19-01-2019
Autor: Albert Lis
Źródło:
DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 416 62 92
  • Domena: https://beautyart.pl/
  • Nazwa: Beauty-Art
  • Adres: Zgoda 13
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-012

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!