MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wiele osób nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań pozwalających na zagwarantowanie sobie i środowisku bezpieczeństwa w zakresie ochrony przed zanieczyszczeniem wodą ściekową. Przepisy dotyczące ochrony środowiska nakładają na wszystkie przedsiębiorstwa obowiązek zastosowania odpowiednich urządzeń, które pozwolą na zredukowanie ilości szkodliwych substancji przedostających się do wód gruntowych. Wiele przydatnych produktów można znaleźć na stronie biocent.com.pl należącej do przedsiębiorstwa oferującego rozmaite inżynierskie rozwiązania zarówno dla firm z wielu branż, jak i dla gospodarstw domowych.

Zakład ten dysponuje bogatym asortymentem produktów, które są projektowane przez jego inżynierów i wytwarzane własnym sumptem firmy. Pracownicy sami wykonują wszystkie prace monterskie i instalacyjne, gwarantując przy tym najwyższą jakość i niezawodność działania. Projektowane i wytwarzane przez to przedsiębiorstwo rozwiązania służą nie tylko środowisku, ale także samym nabywcom. Należy do nich między innymi zasuwa burzowa, która powinna się znaleźć przy każdym budynku podłączonym do sieci kanalizacyjnej.

Gwarantuje ona, że ścieki nie cofną się do instalacji domowej czy firmowej podczas gwałtownej ulewy, kiedy studzienki zostaną napełnione. Zalanie budynku taką wodą nie należy do przyjemności. Szczególnie zagrożone są pomieszczenia znajdujące się poniżej poziomu parteru, czyli piwnice, garaże czy magazyny. Przed takim zdarzeniem doskonale chronią zasuwy burzowe z klapami kołnierzowymi. W razie cofania się wody automatycznie zamykają wejście do rury, zapobiegając wybiciu kanalizacji wewnątrz budynku. Są one dostępne w różnych rodzajach, dlatego każdy klient znajdzie model spełniający oczekiwania.

Data dodania: 09-06-2022
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://biocent.com.pl/klapy-zwrotne/DANE FIRMY:


  • Telefon: 517466370
  • Domena: https://biocent.com.pl
  • Nazwa: Biocent Sp. z o.o.
  • Adres: Do Dysa 5
  • Miejscowość: Lublin
  • Kod pocztowy: 20-149

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!