MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Biuro rachunkowe jest podmiotem uprawnionym do prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych. Jego przedstawiciele realizują zlecenia na rzecz instytucji i przedsiębiorców, dla których przepisy podatkowe bywają skomplikowane i niezrozumiałe. Outsourcing, jakim się interesują, chroni przed koniecznością zatrudniania specjalistów na etat i opłacania składek. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku właścicieli dużych firm, ale też klientów prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze.

Przedsiębiorstwem realizującym tego typu usługi w Goleniowie jest biuro księgowe, udostępniające ofertę na stronie ksiegowagoleniow.pl. Specjaliści w nim zatrudnieni realizują zlecenia dla osób o różnych potrzebach i zapewniają terminowość. Mają oni kompetencje do reprezentowania klientów przed urzędami skarbowymi oraz podczas różnego rodzaju kontroli, co stanowi duże odciążenie. Pracownicy orientują się w prawie podatkowym, którego przepisy szybko się zmieniają i świadczą konsultacje, podczas których wyjaśniają jego zawiłości.

Do argumentów przemawiających za nawiązaniem takiej współpracy zalicza się ochronę danych i bezpieczeństwo dokumentacji. Przedstawiciele biura rachunkowego dobrze wiedzą, w jaki sposób zabezpieczać serwery, by uchronić dane przed wykradnięciem lub przypadkowym usunięciem. Dysponują oni narzędziami usprawniającymi obieg dokumentów i mają dostęp do nowoczesnego oprogramowania, skracającego czas na wykonywanie wielu czynności. Księgowym można zlecić szereg zadań, takich jak katalogowanie faktur, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz przygotowywanie okresowych raportów.

Na tym jednak zakres ich usług się nie kończy, ponieważ podejmują się oni także analizy ryzyka finansowego, sporządzania listy płac pracowników, działań, których celem jest optymalizacja podatkowa, wypełniania rocznych zeznań podatkowych oraz poszukiwania najbardziej opłacalnych odpisów lub ulg przysługujących klientom. Cena współpracy ustalana jest indywidualnie, ponieważ zależy od liczby zadań zlecanych specjalistom.

Data dodania: 25-08-2022
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://ksiegowagoleniow.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 668 278 634
  • Domena: https://ksiegowagoleniow.pl
  • Nazwa: BIURO RACHUNKOWE PRYMUS SIKORSKA-OLAS HONORATA
  • Adres: Szczecińska 11
  • Miejscowość: Goleniów
  • Kod pocztowy: 72-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!