MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Czysty, zadbany samochód to nie tylko lśniąca karoseria i tapicerka. Najbardziej narażonym na odkładanie się brudu i zanieczyszczeń miejscem w aucie są chodniczki podłogowe. To na nie spada większość kurzu z obuwia oraz gromadzi się błoto i wilgoć. Wiele osób uważa dywaniki w aucie za wizytówkę określającą jego właściciela. Warto więc, aby uchronić swoją reputację, na bieżąco wyciągać osłonę pod nogi (zarówno tę z przodu, leżącą pod stopami kierowcy i pasażera, jak i z tyłu pojazdu) i dobrze ją wytrzepać. Kolejnym krokiem jest odkurzanie, które sprawdzi się, jeśli chodniczek jest wykonany z materiału.

Dywaniki można personalizować, dobierając model odpowiadający standardom danej marki. To często wykorzystywana opcja, doceniana przez osoby jeżdżące zarówno pojazdami osobowymi, jak i dostawczymi i ciężarowymi. Zamawiając wersję pasującą do konkretnego samochodu, ma się pewność, że chodnik będzie pasował i nie ma potrzeby jego docinania. Dzięki temu taki zakup spełni oczekiwania nie tylko pod kątem estetyki, ale też funkcjonalności. 

Przykładem personalizacji osłon do podnóżków w aucie mogą być dywaniki do BMW serii 3 (E91). Można je zamówić w dobrej cenie, korzystając z oferty dostępnej na stronie bmwsklep.pl. Są to produkty, które cechuje wyjątkowa trwałość. Wykonano je z wytrzymałej, odpornej na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne gumy, która zapewnia też stabilizację podczas jazdy, nawet jeśli kierowca i jego pasażerowie mają na podeszwach błoto lub śnieg. 

Materiał, z którego powstały proponowane modele, ma również odpowiednią gęstość. Dzięki temu tworzywo dobrze przylega do wszelkich nierówności podłogi. Antypoślizgowa nawierzchnia sprawia, że mata pod stopami się nie przesuwa i nie marszczy. Taki atut z pewnością docenią panie, które jeżdżą samochodem w butach na wysokim obcasie. Nawet bardzo wąski flek nie powoduje na gumowej powierzchni widocznych szkód, co często zdarza się, jeśli w aucie rozłożono dywanik z materiału.

Koszt dostępnego w ofercie zestawu czterech chodniczków, biorąc pod uwagę ich przydatność oraz wpływ na estetykę, nie jest wygórowany. Dostawca zapewnia, że jest w stanie dowieźć do odbiorcy zamówienie w jak najkrótszym czasie. Jego kadra podejmuje się również realizacji zakupów hurtowych, składanych przez komisy samochodowe lub prywatnych sprzedawców aut.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 515148839
  • Domena: https://bmwsklep.pl/
  • Nazwa: BMWsklep.pl
  • Adres: Obornicka 235
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 60-650

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!