MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Problem nadwagi i otyłości dotyka coraz większej liczby osób. Ze względu na dużą skalę lekarze zaliczają te przypadłości do chorób XXI wieku. Wielu z nich potwierdza również, że skuteczna walka ze zbyt dużą masą ciała powinna opierać się na działaniu kompleksowym. Efektywna terapia odchudzająca to bez wątpienia połączenie regularnej aktywności fizycznej z prawidłowo zbilansowaną dietą. Nie bez znaczenia jest tutaj systematyczność i determinacja, dlatego też wsparcie osób profesjonalnie zajmujących się pacjentami z nadwagą jest nieoceniona.

Wykwalifikowany dietetyk i trener personalny to idealny zespół do walki z otyłością. Specjaliści tacy tworzą BodyCamp, czyli wczasy odchudzające organizowane w Ośrodku Wypoczynkowym Pod Kamiennikiem w Porębie koło Myślenic. Podstawowym założeniem turnusów odchudzających opartych na idei obozów Boot Camp jest przede wszystkim duża ilość ćwiczeń fizycznych odbywających się na świeżym powietrzu. Firma inspiruje się tą koncepcją, jednak wprowadza znaczącą modyfikację – jej podstawą jest chęć umożliwienia udziału w zajęciach fizycznych osobom o różnej kondycji i sprawności. Organizowane zajęcia przedstawiają szeroką ofertę ćwiczeń dostosowaną do różnych wymagań uczestników obozu.

Tygodniowy pobyt na turnusie to także szansa, by wypracować w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe. Dietetyczne posiłki są skomponowane w taki sposób, by przekonać uczestników obozu do zdrowego dla organizmu żywienia. Plan żywieniowy podczas turnusu pozwoli Ci obniżyć kaloryczność posiłków i jednocześnie dostarczać organizmowi potrzebne witaminy czy mikroelementy. W połączeniu z codzienną aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu taki plan może zdziałać cuda!

Na stronie bodycamp.pl dowiesz się więcej o organizowanych wczasach. Znajdziesz tam zakładkę z oferowanymi terminami, a także cennik. Jeśli nadal nie jesteś przekonany o efektywności tego typu obozów, wejdź w zakładkę „Wasze osiągnięcia”, gdzie poznasz dokonania osób uczestniczących we wcześniejszych turnusach. Dzięki współpracy z profesjonalnymi trenerami pozbyli się oni wielu zbędnych kilogramów!

Data dodania: 03-03-2019
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
DANE FIRMY:


  • Telefon: 883278100
  • Domena: https://www.bodycamp.pl/
  • Nazwa: Body Camp
  • Adres: Poręba 38
  • Miejscowość: Trzemeśnia
  • Kod pocztowy: 32-425

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!