MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Decoupage to technika efektownego zdobienia różnego rodzaju przedmiotów, która obecnie cieszy się coraz większym powodzeniem wśród osób w każdym wieku. Stanowi ciekawą i absorbującą alternatywę dla standardowych hobby, jak wyszywanie czy szydełkowanie. Dodatkowo uczy cierpliwości, a uzyskane podczas pracy rezultaty z pewnością mogą stanowić powód do dumy, zarówno jako oryginalny element wystroju własnego domu, jak i wykonany własnoręcznie prezent wręczany bliskiej osobie.

Technika decoupage nie wymaga znacznych umiejętności technicznych, jedynie cierpliwości oraz przestrzegania kilku ważnych zasad. Ne jest też konieczne, aby zaopatrywać się od razu w najdroższe materiały. Zamawiając papier decoupage czy odpowiedni klej, warto zacząć od nieco tańszych produktów, aby wyćwiczyć rękę oraz opanować technikę nakładania poszczególnych warstw. Poleca się także rozpocząć naukę od pokrywania prostych przedmiotów, o regularnych kształtach. Kiedy nabierze się wprawy w tym zakresie, można spróbować bardziej ambitnych projektów, na przykład ozdabiania przedmiotów z drewna.

Osoby zainteresowane techniką decoupage mogą znaleźć niezbędne akcesoria w sieci. Szeroki wybór papieru, serwetek, szablonów czy kalkomanii jest dostępny na stronie internetowej drewlandia.com.pl. Dostawca, który ogłasza się pod podanym linkiem, zaprasza do kontaktu zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli szkółek plastycznych oraz nauczycieli plastyki, pragnących rozszerzyć tematykę zajęć o decoupage. Oferta jest nie tylko zróżnicowana, ale także atrakcyjna cenowo. Pracownicy realizatora dokładają wszelkich starań, by dostawa zamówienia była najszybsza z możliwych, a klient był zadowolony z zawartości otrzymanej przesyłki.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 14 687 80 24
  • Domena: https://drewlandia.com.pl/
  • Nazwa: PW Drewlandia
  • Adres: Podkarpacka 15
  • Miejscowość: Ryglice
  • Kod pocztowy: 33-160

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!