MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Firma opisana na stronie internetowej box-print.eu ma urozmaicony zakres wyrobów poligraficznych. Wykorzystuje jedynie polecane metody druku, takie jak druk cyfrowy oraz hybrydowy. Stosowane metody odznaczają się wydajnością, a także dostosowaniem do oczekiwań klienta.

Surowce oraz materiały drukowe cechują się wysoką jakością, dzięki czemu nadruk pozostaje w swojej oryginalnej postaci przez długi czas. Przedsiębiorstwo zapewnia także duży wybór rozmaitych technik zabezpieczania opakowań. Wśród opcji jest między innymi folia błysk. Stosuje się ją do zabezpieczania książek, plakatów, wizytówek oraz innych wydruków. Świetnie sprawdzi się także w przypadku zakładek, gazet oraz opakowań produktów z wyższej półki, takich jak perfumy. Foliowanie jest wykonywane także w wersji matowej lub soft-touch.

Nałożenie dodatkowej warstwy na podłoże pozwala nie tylko je zabezpieczyć, ale również podkreśla kolorystykę nadruku. Dzięki temu skutecznie przyciąga uwagę odbiorców. Wybór pomiędzy wykończeniem błyszczącym a matowym zależy od charakteru produktu. Pokrycie typu mat jest polecane w przypadku materiałów informacyjnych, a także  profesjonalnych wydruków, takich jak teczki ofertowe, wizytówki oraz broszury. Z kolei metoda soft-touch zapewnia dodatkowe doznania za pomocą zmysłu dotyku. Dzięki niej produkt od razu wydaje się bardziej luksusowy. Jest polecana szczególnie przy srebrzeniu i złoceniu wyrobu.

Drukarnia oferuje konkurencyjne ceny, a także realizuje wydruki w ekspresowym tempie. W ofercie posiada również inne metody wykończenia produktów, w tym lakierowanie, hot-stamping oraz tłoczenie. W razie wątpliwości co do wyboru metdy nadruku warto skorzystać z doradztwa pracowników drukarni.

Data dodania: 22-01-2022
Autor: Zofia Pawłowska
Źródło:
https://box-print.eu/foliowanieDANE FIRMY:


  • Telefon: 58 320 73 15
  • Domena: https://box-print.eu
  • Nazwa: BOX-PRINT.eu
  • Adres: Narwicka 2a
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Kod pocztowy: 80-577

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!