MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Rosnące koszty utylizacji odpadów dla firm zmuszają ich właścicieli do wdrażania różnych rozwiązań pozwalających na oszczędności. Poszukując urządzeń, które umożliwiłyby ograniczenie częstotliwości odbioru generowanych w danym przedsiębiorstwie odpadów, wystarczy skontaktować się z firmą ze strony bramidan.pl, która może zaoferować rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do specyfiki działalności firmy nabywcy.

Niemal w każdej branży, gdzie codziennie utylizowanych jest mnóstwo opakowań, sprawdzą się belownice. Oferta obejmuje tego typu urządzenia pionowe i poziome pochodzące od duńskiego producenta, który od kilkudziesięciu lat dostarcza na rynek przemyślane, starannie zaprojektowane i wyprodukowane maszyny, pozwalające na prasowanie odpadów kartonowych, plastikowych oraz innych surowców wtórnych. Poza belownicami producent ten może również zaoferować różne prasokontenery dla tych przedsiębiorstw, w których powstaje bardzo dużo odpadów i konieczna jest automatyzacja ich utylizacji.

Wśród bogatej oferty zainteresowani nią klienci znajdą odpowiednie belownice sprawdzające się w handlu, w tym w marketach budowlanych, jak również w małych sklepach, cukierniach itp. biznesach. Przedsiębiorstwo to ma swoje przedstawicielstwo także w Polsce, gdzie można zamówić na przykład belownicę B4 o kompaktowych rozmiarach i sile nacisku prasy wynoszącej 4 tony. Gwarantuje ona doskonałe sprasowanie kartonów, folii i papieru. Wyposażona jest w automatycznym wyrzut beli o wymiarach 70 × 50 × 35 - 65 cm.

Urządzenie to zasilane jest prądem jednofazowym i wyposażone w prosty panel sterowania. Pracuje niezwykle cicho, jest bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Składowanie gotowych zawiązanych bel jest proste, gdyż zajmują one niewiele miejsca w porównaniu z luźnymi opakowaniami.

Asortyment firmy obejmuje także większe urządzenia tego typu, cechujące się:

  • wydajnością
  • bezpieczeństwem,
  • łatwą obsługą.

Decydując się na taki zakup, można zmniejszyć koszty utylizacji odpadów dla firmy i wspomóc środowisko dzięki rzadszemu transportowi surowców wtórnych.

Data dodania: 28-01-2023
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://www.bramidan.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 126808880
  • Domena: https://www.bramidan.pl
  • Nazwa: Bramidan Polska
  • Adres: Łuczanowicka 27
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 31-766

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!