MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wakacje w kamperze to rozwiązanie dedykowane osobom ceniącym sobie niezależność oraz całkowitą swobodę. Nowe pojazdy są dość drogie, dlatego niektórzy rozważają wynajem. Możliwość tę daje przedsiębiorstwo Campery Asone posiadające nowoczesne samochody z bogatym wyposażeniem. Wszystkie z nich są w pełni sprawne i rzadko ulegają awariom. Ich zaletą są przestronne wnętrza, estetyka oraz komfort prowadzenia. Wypożyczenie kampera w Warszawie, proponowane w tej firmie, daje szansę przeżycia niezapomnianej przygody.

Osoby dysponujące takimi pojazdami chwalą sobie brak konieczności poszukiwania  bazy noclegowej. Warto pamiętać, że hotele czy pensjonaty bywają przepełnione i głośne, przez co trudno o prywatność czy wypoczynek. Kamper to dom na czterech kółkach, a w jego wnętrzu znajdują się wygodne łóżka oraz inne udogodnienia, takie jak łazienki, z których można skorzystać  w dowolnym momencie, bez konieczności robienia postojów podczas jazdy. Podróżujący nie dostosowują się też do godzin serwowania śniadań czy innych hotelowych posiłków. Dzięki niewielkiej kuchence gazowej przygotowują jedzenie zawsze wtedy, gdy mają na to ochotę.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesne pojazdy wyposażone w systemy klimatyzacji przydatne podczas upalnych dni, ogrzewanie oraz szereg innych udogodnień ułatwiających wykonywanie codziennych czynności. Klienci chwalą sobie także dostęp do ciepłej wody, czajnika elektrycznego, telewizora i pozostałych urządzeń pozwalających na zrelaksowanie się podczas jazdy.

Prawdą jest, że kamperowe podróże bardzo często obfitują w rozmaite przygody, a mobilność sprawia, że wypożyczający są w stanie odwiedzić wiele miejsc w krótkim czasie oraz niewielkim kosztem. Gwarantują całkowitą dowolność w planowaniu tras, czego nie można powiedzieć o wycieczkach organizowanych przez biura podróży, które narzucają swój harmonogram, do którego trzeba się dostosować. Innymi słowy, klienci firmy nie tracą cennego czasu na odwiedzanie miejsc, które ich nie interesują. Co więcej, mogą zmieniać swoje plany w dowolnym momencie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Data dodania: 14-02-2021
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://camperyasone.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: +48 606 11 33 50
  • Domena: https://camperyasone.pl/
  • Nazwa: CAMPERY ASONE
  • Adres: Poprawna 127
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 03-984

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!