MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Rozpoczęcie nauki obcego języka przez osobę dorosłą wiąże się nierzadko z pewnymi problemami. Głównym jest brak czasu z uwagi na obowiązki zawodowe oraz rodzinne. Często jest to także dość fatalistyczne przeświadczenie, że podjęcie się takiego wyzwania, jak opanowanie przynajmniej w stopniu komunikatywnym obcej mowy, z pewnością się nie uda, a porażka będzie szeroko komentowana wśród najbliższych oraz znajomych. Takie podejście może szybko pozbawić kursanta radości z możliwości poznania czegoś nowego i zniechęcić go do dalszej nauki. 

Dla osób, które wolą zachować dla siebie fakt, że postanowiły podnieść swoje umiejętności lingwistyczne, idealną opcją jest kurs językowy online. Pozwala on na spokojne, bezstresowe poznanie zasad gramatyki, wymowy oraz pisowni bez konieczności opuszczania własnego domu. Oszczędza także czas na dojazdy, co z pewnością docenią osoby mieszkające na terenach wiejskich, w sporej odległości od sali wykładowej. 

Szkołą, która prowadzi zajęcia przez internet, jest Centrum Europy, należące do firmy JP Solutions Sp. z o.o. Oferuje naukę zarówno najczęściej wybieranych języków obcych, takich jak angielski czy niemiecki, jak i możliwość uzyskania biegłości w mowie po czesku, chorwacku czy niderlandzku. Dużym zainteresowaniem cieszą się spotkania z lektorami posługującymi się językami skandynawskimi. Przykładowo powadzony kurs szwedzkiego online odbywa się na trzech poziomach zaawansowania, w zależności od wiedzy i umiejętności posługiwania się nim słuchacza. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupkach, co sprzyja efektywności i pozwala native speakerowi poświęcić każdemu uczestnikowi zajęć odpowiednio dużo uwagi. 

Rozpoczęcie nauki języka obcego może okazać się fantastyczną przygodą, otwierającą szerokie pole nowych możliwości. To także kolejny, doceniany przez pracodawców wpis do CV, umożliwiający uzyskanie atrakcyjniejszego stanowiska oraz związanych z tym profitów finansowych. Decyzja o uczestnictwie w kursie jest więc dobrze przemyślaną inwestycją w samą / samego siebie. Sprzyja także rozwinięciu pasji podróżniczych i zachęca do wypróbowania nabytych umiejętności lingwistycznych podczas wakacyjnego wyjazdu oraz pogłębiania wiedzy o samym kraju. Szwecja z powodzeniem łączy kulturę i tradycję z nowoczesnością, więc z pewnością zachwyci każdego. 

Data dodania: 17-01-2022
Autor: Zofia Pawłowska
Źródło:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzkiDANE FIRMY:


  • Telefon: 665 01 77 77
  • Domena: https://ce.edu.pl/
  • Nazwa: Centrum Szkoleniowe Wspólna
  • Adres: Wspólna 56
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 00-686

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!