MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wśród najczęściej kupowanych wyrobów papierowych znajdują się różnego rodzaju ręczniki. Są one wygodne w życiu, higieniczne, a także tanie. Sposób ich wykonania zależy od tego, czy mają być one ekologiczne.

Jednymi z najchętniej wybieranych są ręczniki papierowe typu ZZ. Układają się w charakterystyczny kształt zygzaka. Stanowią niezbędne wyposażenie podczas porządków lub remontu. Są bardziej higieniczne niż ścierki i szmatki wielorazowego użytku. Wykonano je z papieru, czyli tworzywa, którego czas rozkładu jest niezwykle krótki w porównaniu z wieloma innymi materiałami. Papier może być również poddany recyklingowi, dzięki czemu możliwe jest stworzenie obiegu zamkniętego, w którym raz wykorzystane produktu służą do wytworzenia innych wyrobów. Wysokiej jakości ręczniki papierowe typu ZZ można znaleźć na stronie internetowej czppremium.pl. Ich producent działa w branży już od wielu lat. Zapewnia wyroby dostosowane do oczekiwań zamawiających. Zajmuje się produkcją ekologicznego papieru toaletowego, papieru dla piskląt, a także dużych roli typu jumbo. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie atesty, które potwierdzają wysoką jakość wykonania. Standardowo ręczniki są dopasowane pod względem wymiarów do najczęściej wykorzystywanych podajników. Klient sam wskazuje ich preferowaną długość i szerokość. Może zamówić wyroby wykonane w rozmaitej kolorystyce, w tym w takich kolorach jak biały, szary, brązowy i wielu innych. Zakład znajduje się w Toruniu i obsługuje wielu klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród odbiorców znajdują się także zagraniczne firmy. Produkty trafiają głównie do przedsiębiorstw z branży gastronomicznej, hotelarskiej oraz usług porządkowych. Podmiot działa bez jakichkolwiek pośredników, dzięki czemu jest w stanie zapewnić atrakcyjną cenę.

Dużą popularnością cieszą się w szczególności wyroby z papieru ekologicznego, a więc pochodzącego z makulatury lub masy celulozowej. Odznaczają się one również niższą ceną, dlatego ich zakup powinny rozważyć firmy chcące ograniczyć dotychczasowe wydatki. Warto pamiętać, że struktura papieru z recyklingu nie jest jednolita i mogą pojawić się na niej drobne plamy. Jest to naturalna cecha produktu, która nie zmniejsza jego jakości. Zdjęcia oraz szczegóły na temat całego asortymentu znajdują się pod wskazanym wcześniej adresem internetowym.

Data dodania: 29-12-2022
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://czppremium.pl/reczniki-zz/DANE FIRMY:


  • Telefon: 607 042 741
  • Domena: https://czppremium.pl/
  • Nazwa: CZP Premium Mariusz Szefler
  • Adres: Białkowo 39A
  • Miejscowość: Golub-Dobrzyń
  • Kod pocztowy: 87-400

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!