MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Pasjonaci nurkowania mogą nie tylko podziwiać podwodne światy, lecz także efektywnie polować. Dzięki takiemu wyposażeniu jak kusza pneumatyczna SEAC Asso żadna ryba nie okaże się zbyt szybka. Model wykonany z wysokogatunkowego aluminium oraz tworzywa sztucznego ABS wyróżnia się dopracowaną konstrukcją. Jest ona wyposażona w celownik, wyprofilowaną rączkę oraz zabezpieczenie spustu, dzięki któremu niekontrolowanych wystrzał jest niemożliwy. Dysponuje siłą strzału wystarczającą w przypadku większości średnich oraz dużych ryb. 

Urządzenie wykorzystuje energię kinetyczną sprężonego powietrza - należy osiągnąć odpowiednie ciśnienie przy użyciu dołączonej do zestawu ręcznej pompki. Wypuszcza strzały połączone z wyrzutnią linką o długości ok. 3 metrów. Dzięki gwintowanemu końcowi można umieścić na nich dowolny grot z oferty SEAC. Specjalna prowadnica linki sprawia, że każdorazowo jest ona odpowiednio ułożona i zwinięta przed strzałem. Dodatkowo model można wyposażyć także w kołowrotek pozwalający na nawinięcie 25 metrów linki. Jest odporny na zabrudzenia, bezobsługowy i nie wymaga skomplikowanych czynności serwisowych.

Produkt można znaleźć w ofercie DiveMarket.pl. Firma działa na rynku od wielu lat, zajmując się dystrybucją sprzętu do nurkowania od najlepszych producentów w branży. Prowadzone przez pasjonatów przedsiębiorstwo stawia na surowe kryteria selekcji asortymentu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają na pełne zrozumienie potrzeb oraz oczekiwań najbardziej wymagających nurków. Wszystko to przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen i pełnego zaangażowania w realizacje zamówień. Nie sposób nie wspomnieć także o licznych promocjach.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 575 440 545
  • Domena: https://divemarket.pl
  • Nazwa: Divemarket.pl
  • Adres: Arrasowa 13
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-981

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!