MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo Dozownice zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem profesjonalnych rozwiązań dla różnych gałęzi przemysłu. W ofercie posiada maszyny przeznaczone do produkcji i znakowania. Wśród nich znajdują się automatyczne i półautomatyczne etykieciarki do różnego rodzaju produktów, w którym butelek okrągłych, płaskich i owalnych. Parametry automatycznych konstrukcji mogą być dopasowane do oczekiwań użytkownika. Zadruk jest wykonywany na jedną lub podwójną etykietę. Automatyczna etykieciarka jest przeznaczona do pracy samodzielnej lub w połączeniu z linią produkcyjną. Można używać jej do znakowania butelek do wina, pojemników na leki, olejków zapachowych, a także napojów i puszek do owoców. Etykietowanie rozpoczyna się od umieszczenia etykiety na rolkach, następnie dochodzi do przetransportowania produktu na wejście taśmociągu. Później dokonywana jest separacja poszczególnych wyrobów, a w końcu umieszczenie etykiet. Ostatecznie produkty są przekazywane do pojemnika zbiorczego.

Chcąc zapoznać się ze szczegółami działania urządzeń, a także danymi technicznymi, wystarczy udać się pod adres internetowy przedsiębiorstwa. Znajdują się tam nie tylko informacje w formie pisanej, ale również filmiki przedstawiające sposób działania każdej maszyny. Osoby zainteresowane kupnem mogą na własne oczy przekonać się, z jaką wydajnością i szybkością działają etykieciarki oferowane przez tego sprzedawcę.

Poleca się także zapoznać się z innymi propozycjami w ofercie tego producenta. Wśród nich znajdują się między innymi dozownice przeznaczone do precyzyjnej aplikacji płynów. Kupujący może zdecydować się na kompletne linie nalewające, które składają się również z urządzeń do sortowania i seperacji.

Data dodania: 17-04-2022
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://www.dozownice.pl/etykieciarkiDANE FIRMY:


  • Telefon: 41 373 25 30
  • Domena: https://www.dozownice.pl
  • Nazwa: DOZOWNICE.PL
  • Adres: Olszewskiego 36
  • Miejscowość: Kielce
  • Kod pocztowy: 25--66

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!