MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo zajmujące się handlem materiałami pakowymi oferuje bogatą gamę artykułów, które znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, szklarskim, meblarskim oraz elektronicznym. W ofercie dostępne są takie rozwiązania jak taśma dwustronna akrylowa, włókninowa, tkaninowa, foliowa, piankowa oraz transferowa. Poszczególne warianty to zróżnicowane parametry techniczne, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzają się podczas realizacji wielu różnych zadań. Niektóre z nich są idealnie do montażu zewnętrznych elementów nadwozia samochodowego, a inne lepiej poradzą sobie przy montowaniu okładzin dywanowych, listew przypodłogowych czy prowadnic kablowych.

W asortymencie nie brakuje również jednostronnych modeli pakowych, maskujących, izolacyjnych, tynkarskich, aluminiowych, winylowych, biurowych, odblaskowych, teflonowych, metalizowanych, naprawczych tkaninowych oraz antypoślizgowych. Oferta sklepu internetowego Ebordi.pl cieszy się dużą popularnością między innymi ze względu na zadowalający stosunek ceny do jakości oferowanych artykułów. Sprzedawca proponuje bogaty wybór wysokiej klasy produktów zarówno klientom detalicznym, jak i hurtowym. Ważnym elementem działalności przedsiębiorstwo mającego siedzibę w Robakowie koło Poznania jest czas realizacji zamówień. Pracownicy firmy w dni robocze wysyłają towar w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia zakupu.

Wśród propozycji znajdujących się w ofercie wyróżnić można też funkcjonalne aplikatory, które ułatwiają pakowanie produktów w kartony, wobec czego chętnie sięgają po nie przedstawiciele branży e-commerce. Do wyboru są również manualne i elektroniczne dyspensery do folii stretch, które umożliwiają zapewnienie optymalnej ochrony towarów przed uszkodzeniami mechanicznymi w transporcie lub podczas magazynowania.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 666 232 457
  • Domena: https://ebordi.pl/
  • Nazwa: Ebordi s.c.
  • Adres: Poznańska 3
  • Miejscowość: Gądki
  • Kod pocztowy: 62-023

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!