MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


W wielu firmach każdego roku z okazji świąt, urodzin czy też awansu pracownika zostają wręczane zespołowi drobne upominki. Najczęściej są to różnego rodzaju gadżety z firmowym logo, które stanowią równocześnie formę skutecznej reklamy. Najważniejsze, aby wybrany przedmiot przydał się pracownikowi i był przez niego chętnie wykorzystywany na co dzień. Idealnym pomysłem może okazać się wysokiej jakości kalendarz książkowy, który sprawdzi się zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. Co ciekawe, poznańska marka EDICA, która specjalizuje się w produkcji kalendarzy i notatników, umożliwia personalizację produktu poprzez umieszczenie na okładce firmowego logo lub imienia i nazwiska przyszłego właściciela.

Kalendarze dla firm - dzienne i tygodniowe

Proponowany asortyment składa się z różnych modeli wyróżniających się przede wszystkim jakością wykonania i eleganckim wykończeniem. W ofercie dostępne są nawet kalendarze ze skórzanymi oprawami. Warto podkreślić, że klient sam może skonfigurować zamawiany produkt poprzez dopasowanie podstawowych parametrów, takich jak m.in. kolor i rodzaj okładki, format kalendarza, liczba stron czy wspomniany już układ - dzienny lub tygodniowy.

Kalendarze notatnikowe

Poza bogatym wyborem podstawowych kalendarzy dla firm i osób prywatnych w ofercie dostępne są także notatniki w formacie A5, A4, A6 oraz B5. Tutaj również zamawiający może dowolnie spersonalizować produkt uwzględniając własne potrzeby i wymagania. Producent proponuje specjalny notatnik zawierający na ostatniej stronie tzw. wieczny kalendarz.

Kalendarze i notatniki są dostępne w atrakcyjnych cenach i charakteryzują się wysokim poziomiem trwałości. Na stronie można zapoznać się z licznymi przykładami zrealizowanych zamówień dla klientów z całej Polski.

Data dodania: 11-11-2021
Autor: Piotr Sawicki
Źródło:
https://www.edica.pl/notatniki/DANE FIRMY:


  • Telefon: 61 653 03 01
  • Domena: https://www.edica.pl/
  • Nazwa: Edica Sp. z o.o.
  • Adres: Forteczna 3
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-362

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!