MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Podstawą każdego zakładu lakierniczego są specjalne taśmy samoprzylepne, które ochraniają powierzchnie podczas lakierowania oraz malowania. Interesują się nimi także przedstawiciele branży remontowej i budowlanej, chcący zabezpieczyć ściany bądź podłogi. Do produkcji taśm wykorzystano niezawodne kleje, które nie niszczą karoserii i nie zostawiają nieestetycznych śladów. Odznaczają się właściwościami adhezyjnymi, co oznacza, że minimalizują ryzyko przedostawanie się drobinek chemikaliów pod ich powierzchnię.

Opisywane artykuły są użytkowane w warunkach przemysłowych oraz domowych, przykładowo przez majsterkowiczów-amatorów. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej i różnią się od siebie typem kleju oraz szerokością. To elastyczne wyroby nienagannej jakości, nieocenione w trudnodostępnych miejscach, które nie odklejają się i wyglądają bardzo estetycznie. Stanowią podstawę prac blacharskich i ułatwiają nakładanie podkładów bądź lakierów. Umożliwiają też maskowanie szczelin znajdujących się w okolicy zbiorników paliwa.

Taśmy, o jakich mowa, dają szansę tworzenia zarówno idealnie prostych linii, jak i załamań lub łuków, dlatego są uznawane za uniwersalne. Ułatwiają nanoszenie ciekawych wzorów na powierzchni samochodów, a wszystko to przy zerowym wysiłku. Taśma lakiernicza jest do nabycia w przedsiębiorstwie Eko-Tech, współpracującym z właścicielami firm i osobami prywatnymi. Udostępnia im artykuły od najlepszych producentów, rekomendowane przez szeroką grupę klientów.

Zastosowano w nich mocny klej kauczukowy, który nie odkleja się na skutek działania wilgoci. Taśmy zaprezentowane w asortymencie różnią się od siebie stopniem elastyczności, a wszystkie z nich sprawdzają się w branży motoryzacyjnej. Stworzono je z wytrzymałych materiałów, odnajdujących się niemalże w każdych warunkach. Gwarantują one satysfakcjonującą siłę klejenia oraz wygodę użytkowania. Poza taśmami lakierniczymi firma ta proponuje także taśmy ostrzegawcze, spotykane na placach budowy oraz rzepy samoprzylepne, służące do łączenia ze sobą elementów.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 34 357 86 24
  • Domena: https://www.eko-tech.biz/
  • Nazwa: EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Adres: Fabryczna 1
  • Miejscowość: Kalety
  • Kod pocztowy: 42-660

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!