MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Poszukując firmy, która zajęłaby się obsługą kongresu, konferencji czy targów, warto odwiedzić stronę eventomat.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia przedsiębiorstwo  gotowe do współpracy w realizacji każdego zlecenia. Jest to firma, która dysponuje bogatym asortymentem mebli, namiotów, akcesoriów, a także oświetleniem i nagłośnieniem, dlatego jest w stanie przygotować każde wydarzenie.

Przedsiębiorstwo to ma nawet na wynajem meble eventowe LED, które zagwarantują wyjątkową scenerię podczas wydarzeń okolicznościowych czy targów. Są one wielką atrakcją na większości wydarzeń, ponieważ przy ich pomocy można stworzyć wyjątkowy nastrój i niesamowity efekt wizualny. Bez względu na to, czy klient zdecyduje się na ten rodzaj mebli na wydarzenie rodzinne, czy też może na imprezę zakładową, z pewnością zrobią one ogromne wrażenie na gościach.

Meble LED nadają się zarówno do zastosowania w obiektach, jak i w plenerze, dlatego coraz częściej wybierane są przez klientów na wesela, przyjęcia z okazji jubileuszu, a także na imprezy firmowe, które mają na celu zrobienie wrażenia na ważny klientach, partnerach biznesowych czy też na samych pracownikach. W ofercie można również znaleźć:

  • krzesła i stoły o różnych kształtach,
  • siedziska i pufy,
  • sofy,

które chętnie wybierane są na wielkie wydarzenia, takie na przykład jak eleganckie kongresy, gdzie istotna jest wyjątkowa wygoda gości. Sofy te dostępne są w różnych kolorach, wykończone materiałem tekstylnym lub nawet skórą. Są one w ofercie w wielu wersjach, jeśli chodzi o rozmiar, kolor, wysokość oparć i tym podobne. Przedsiębiorstwo to ma na wynajem również bary i recepcje, stoliki koktajlowe, meble dla dzieci, a nawet leżaki ogrodowe.

Pracownicy firmy gotowi są do pracy przez całą dobę, jeżeli zaistnieje taka potrzeba, gwarantując sprawną logistykę. Na stronach przedsiębiorstwa można znaleźć fotografie z różnych, organizowanych przez nie wydarzeń i trzeba przyznać, że robią one naprawdę wrażenie. Są one również świadectwem profesjonalizmu, kreatywności i doskonałej organizacji całego zespołu. Z tego tez powodu wiele firm podjęło z tą wypożyczalnią stałą współpracę.

Data dodania: 24-12-2020
Autor: Marika Mazur
Źródło:
https://eventomat.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: 22 400 16 23
  • Domena: https://eventomat.pl/
  • Nazwa: Eventomat
  • Adres: Kazimierzowska 25
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-572

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!