MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Zmieniające się przepisy podatkowe sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z wsparcia ze strony doradcy finansowego. Zajmuje się on kwestiami związanymi z księgowością, rachunkowością oraz podatkami. Fin-El to biuro rachunkowe w Gdańsku, które działa na rynku już od 1998 roku. Księgowi mogą świadczyć usługi oraz doradztwo w takich dziedzinach jak sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie księgowości dla firmy, obsługa kadrowa, a także rozliczenia Jednolitych Plików Kontrolnych. Przedsiębiorstwo stale współpracuje z kancelarią prawną, aby zapewnić swoim klientom właściwą ochronę przed możliwymi konsekwencjami prawnymi. 

W ofercie biura znajduje się między innymi księgowość dla przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. Skorzystanie z oferty firmy outsourcingowej jest coraz częstszym rozwiązaniem w zakresie księgowości. Dzięki temu podmiot nie musi zatrudniać osobnego specjalisty, co generowałoby dość wysokie koszty. Zamiast tego może za comiesięczną, znacznie niższą opłatą uzyskać obsługę księgową, wraz z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań.

Firma zajmuje się również obsługą kadrową, wraz z kwestiami związanymi z przygotowywaniem  rachunków do umów  cywilnoprawnych, wyliczaniem miesięcznych składek na ZUS oraz wypełnianiem deklaracji. Ponadto sporządza niezbędną listę płac, a także zajmuje się wykonywaniem przelewów. Wszystkie powierzone czynności są przeprowadzane na czas, aby nie narazić klienta na możliwe konsekwencje wizerunkowe lub prawne.

Wśród usług tego biura znajduje się także sporządzanie sprawozdań finansowych będących obowiązkiem dla spółek handlowych. Należy przeprowadzić je w czasie maksymalnie pół roku od dnia bilansowego. Do wniosku należy dołączyć określone dokumenty, ściśle wyznaczone przez prawo. Firma pomaga w ich skompletowaniu, co pozwala zaoszczędzić czas.

Podmiot oferuje rozliczenia Jednolitych Plików Kontrolnych. Ich celem jest uproszczenie sposobu przeprowadzania kontroli finansowej przez urząd skarbowy. Od 2018 roku do sporządzania tego rodzaju pliku są zobowiązani podatnicy VAT.

W razie pojawienia się nagłych i niecierpiących zwłoki problemów pracownicy kancelarii pozostają do dyspozycji klientów również w niestandardowych godzinach, a także w weekendy oraz święta.

Data dodania: 22-03-2022
Autor: Karina Jakubowska
Źródło:
https://finel.pl/DANE FIRMY:


  • Telefon: (58) 761-45-81
  • Domena: https://finel.pl/
  • Nazwa: FIN-EL Consulting s.c.
  • Adres: Bora Komorowskiego 19
  • Miejscowość: Gdańsk
  • Kod pocztowy: 80-377

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!