MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Etykiety samoprzylepne to niepozorne naklejki wykorzystywane do oznaczania przesyłek oraz produktów spotykanych w sklepach. Przydają się one także podczas przeprowadzek, ponieważ służą do oznaczania kartonów z rzeczami, przykładowo wymagającymi szczególnej uwagi ze względu na ryzyko zniszczenia. Tworzy się je z papieru, czyli ekologicznego materiału o różnej gramaturze, na który można nanosić wybrane przez siebie napisy lub elementy graficzne. Etykiety sprawdzają się w przypadku butelek z napojami, kosmetyków czy produktów spożywczych.

Powinny być one estetyczne i wytrzymałe, tak by nie ulegały uszkodzeniom podczas transportu lub wykładania na półki sklepowe. Wygląd tego typu nośników należy dokładnie przemyśleć. Profesjonalne etykiety nikogo nie pozostawiają obojętnym i zapewniają czytelność prezentowanych informacji. Można je tworzyć nie tylko z papieru, ale też polipropylenu odpornego na wahania temperatur oraz wilgoć, poliestru nieocenionego w przemyśle oraz akrylu, odnajdującego się w przestrzeniach, w których panują wysokie temperatury.

Etykiety samoprzylepne znajdują zastosowanie w branży spożywczej, lecz nie tylko. Służą również do znakowania artykułów w halach magazynowych oraz archiwizowania dokumentów, przykładowo w biurach. Ich produkcją zajmuje się firma prowadząca stronę gomeo.com.pl, która kieruje ofertę do mieszkańców Krakowa. Drukowanie etykiet, jakiego podejmują się jej pracownicy, odbywa się z należytą starannością oraz przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Opisywane artykuły służą też do zabezpieczania opakowań oraz informowania przewoźników o typie wyrobów znajdujących się w kartonach. Produkowanie etykiet odbywa się w kilku etapach. Pierwszym z nich jest stworzenie personalizowanego projektu w programach graficznych, natomiast drugim – drukowanie. Zainteresowani takimi nośnikami powinni zastanowić się nad gramaturą papieru oraz wielkością naklejki, którą należy dopasowywać do kształtu opakowania. Ostatnim etapem jest tak zwany finishing, polegający na przycinaniu etykiet zgodnie z wymaganiami nabywców.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 508 323 000
  • Domena: https://www.gomeo.com.pl/
  • Nazwa: Gomeo
  • Adres: Nowosądecka 74
  • Miejscowość: Kraków
  • Kod pocztowy: 30-683

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!