MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Wielu ludzi robi sobie prezenty nie tylko od święta. To bardzo miły zwyczaj. Jednak poza samym upominkiem, warto pomyśleć, w co i jak go zapakować. Opakowanie powinno być estetyczne – najlepiej kolorowe. Takie pudełko intryguje i przyciąga wzrok. Pozostawia też miejsce na chwilę niepewności dla osoby obdarowanej – co jest w środku? Warto więc poświęcić chwilę czasu, żeby sprawić bliskim niespodziankę, by na ich twarzy zagościł uśmiech.

Aby zamówić kartoniki prezentowe, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Firmy oferujące tego typu produkty zwykle realizują zlecenia online. Wystarczy tylko wybrać:

  • wielkość pudełka – najlepiej zdecydować się na nieco większe, aby można je było swobodnie zamknąć, ale nie powinno być za duże,
  • motyw na opakowaniu – warto postawić na taki, który ma wymiar symboliczny lub wiąże się tematycznie z daną uroczystością. Popularne wzory to róże i inne kwiaty, wózki dziecięce lub misie. Są też te typowo świąteczne – choinki, mikołaje, zajączki – w sam raz na Boże Narodzenie czy Wielkanoc,
  • rodzaj kartonu – błyszczący albo matowy,
  • ilość sztuk – to bardzo istotne, zwłaszcza jeśli szykuje się paczki dla większej liczby osób, np. dla pracowników czy dzieci.

W przypadku dodatkowych uwag należy podać je w formularzu zamówieniowym. W razie wątpliwości warto skorzystać z pomocy konsultanta. On chętnie doradzi optymalne rozwiązanie, sporządzi wycenę i przygotuje zindywidualizowaną ofertę. Na życzenie klienta pomoże też w wyborze odpowiednich podarunków. Więcej przydanych informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej swiatmikolaja.pl.

Oryginalny i kolorowy kartonik prezentowy z pewnością będzie miłą pamiątką dla obdarowanej osoby. Można go też przekazać dalej – pakując kolejny upominek – lub wykorzystać jako puzderko na drobiazgi.

Do pakowania ekskluzywnych upominków można także wykorzystać skrzyneczki drewniane z dowolnym grawerem. Zazwyczaj wkłada się do nich wino, whisky, książkę czy perfumy. To świetny pomysł na promocję swojej firmy, a także sposób na docenienie pracowników czy kontrahentów.

Warto poświęcić trochę czasu na personalizację opakowań prezentowych, aby dopasować je do grupy docelowej i do rodzaju prezentu, jaki chcemy podarować. Inne pudełko sprawdzi się w przypadku butelki z alkoholem, a inne przy pakowaniu owoców, cukierków czy słodyczy.

Data dodania: 03-07-2023
Autor: Milena Mazur
Źródło:
https://swiatmikolaja.pl/kartoniki-swiateczne/DANE FIRMY:


  • Telefon:
  • Domena: https://swiatmikolaja.pl/
  • Nazwa: Gotowe paczki świąteczne – Świat Mikołaja
  • Adres: Starołęcka 149
  • Miejscowość: Poznań
  • Kod pocztowy: 61-361

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!