MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo przedstawione pod adresem internetowym halenamioty.com.pl ma urozmaicony wybór namiotów na wynajem. Oferuje także sprzedaż hal magazynowych. Współdziała ze sprawdzonymi wytwórcami w dziedzinie produkcji części do namiotów.

Wysokiej jakości tworzywa gwarantują stworzenie konstrukcji zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego. Na każdy produkt oferowane jest aż 10 lat gwarancji.  Dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów użytkownicy mogą być również pewni co do bezpieczeństwa stosowania konstrukcji. Namioty są w pełni mobilne, a ich montaż zajmuje zaledwie kilkanaście godzin. Stanowią doskonałą alternatywę dla murowanych budynków, których postawienie zajmuje zazwyczaj dużo czasu, a do tego jest niezwykle kosztowne. Hale namiotowe wyróżniają się uniwersalnością, jako że można wykorzystać je do magazynowania towaru, organizacji różnego rodzaju wydarzeń, a także jako miejsce zastępcze dla hali produkcyjnej.

Przedsiębiorstwo wykorzystuje wysokiej jakości tworzywa do produkcji oferowanych konstrukcji. Poszycia boczne są wykonywane z płyt warstwowych oraz blach trapezowych, które posiadają odpowiednie atesty bezpieczeństwa. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa hale zostały wzmocnione przy użyciu specjalnych aluminiowych profili. Zamawiający mogą zdecydować się na wykończenie konstrukcji przy użyciu dachu, który nie przepuszcza promieniowania UV. Jest to szczególnie ważne w przypadku hali wykorzystywanych w roli magazynów, gdzie przechowywane towary muszą być odpowiednio chronione przed szkodliwymi czynnikami.

Przedsiębiorstwo gwarantuje konkurencyjny cennik i realizuje zlecenia szybko. Konstrukcje doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju okazje, w tym do organizacji eventów.


DANE FIRMY:


Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!