MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Przedsiębiorstwo Hannsa proponuje wyłącznie najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym można rozwijać prowadzoną przez siebie działalność niewielkim kosztem. W jego ofercie znajduje się pionowe centrum obróbcze oraz dodatkowe wyposażenie wpływające na funkcjonalność takich maszyn. Ze względu na dużą różnorodność znalezienie najlepszego modelu dopasowanego do charakteru danej firmy nie sprawia problemów. Wszystkie z nich odznaczają się ponadprzeciętną jakością wykonania i nieskomplikowaną obsługą.

Podstawą oferowanych urządzeń są prowadnice toczne i ślizgowe, które wpływają na stabilność w trakcie pracy oraz niewielką ilość drgań. Posiadają one także napędy przyspieszające obróbkę metali i innych materiałów oraz silniki mogące pracować w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesne centra są wyposażane w wymienne elementy zwiększające ich funkcjonalność, które można mocować bez konieczności wstrzymywania pracy. Mają one kilka osi oraz obrotowe głowice. Nie bez znaczenia jest także prześwit znajdujący się ponad stołem, dający możliwość wykorzystywania długich akcesoriów przeznaczonych do wiercenia.

Centra zaprezentowane w tej firmie są sterowane numerycznie, co wpływa na precyzję podczas obrabiania różnego rodzaju elementów. Klienci chwalą sobie czytelne oprogramowanie sterujące oraz przyjazny dla użytkowników interfejs, dzięki któremu można zmieniać poszczególne parametry w każdej chwili. Sprzęty, o jakich mowa, ułatwiają obróbkę metali, drewna oraz tworzyw sztucznych, a wszystko to z zachowaniem właściwych proporcji.

Przedsiębiorstwo daje szansę stworzenia nowoczesnego i doskonale wyposażonego zakładu, w którym przestoje są rzadkością. Wszystkim zainteresowanym proponuje urządzenia o szerokim zastosowaniu. Pracują one z przedmiotami o skomplikowanych kształtach i zapewniają satysfakcjonujące rezultaty oraz niewielkie straty materiałowe. Tak duży wybór systemów sterowania wraz z bogatym wyposażeniem dodatkowym sprawia, że zaprojektowanie centrum obróbkowego zgodnego ze swoimi potrzebami staje się łatwe.


DANE FIRMY:


  • Telefon: 227220509
  • Domena: http://www.hannsa.pl/
  • Nazwa: HANNSA PRECISION
  • Adres: Piwna 12
  • Miejscowość: Konotopa
  • Kod pocztowy: 05-850

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!