MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Firma Hedan od lat zajmuje się dystrybucją detaliczną oraz hurtową najwyższej klasy preparatów chemicznych wykorzystywanych w celach przemysłowych i mechanicznych. Wieloletnia obecność na rynku, specjalistyczna wiedza, surowe kryteria selekcji asortymentu i szerokie kontakty handlowe wśród renomowanych dostawców z Polski oraz zza granicy to połączenie, które gwarantuje więcej niż satysfakcjonujące zakupy niezależnie od wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa czy reprezentowanej branży.

Asortyment jest stale poszerzany. Ważną jego część stanowi chemia techniczna. Smary oraz rozwiązania takie jak np. Arcanol, CX80 czy Hiwin dzięki jakości i wydajności pozwalają na prowadzenie prawidłowych prac konserwacyjnych, co czyni z tych preparatów obowiązkowy element wyposażenia każdego warsztatu produkcyjnego. Produkty z tej kategorii wykorzystywane są przede wszystkim w celu ochrony przed korozją elementów układów mechanicznych, zabezpieczania przed zamarznięciem uszczelek samochodowych, zapobiegania wysychania wyrobów skórzanych, a także konserwowania styków w systemach elektrycznych. 

Ponadto warto zauważyć, że oferowane środki są znakomitym wyborem, kiedy potrzebne jest uniwersalne, skuteczne czyściwo. Obok korzystnego stosunku ceny do jakości i pierwszorzędnej wydajności owa wszechstronność jest szczególnie ceniona przez użytkowników. 

Produkty proponowane przez dystrybutora dostępne są w formie płynnej, półpłynnej i stałej. Dzięki temu niezależnie od technologii preferowanej w danych parkach maszynowych specjaliści mogą liczyć na dostęp do rozwiązań umożliwiających rozwiązanie problemów powodowanych tarciem, wysokimi temperaturami czy brakiem odpowiedniego nawilżenia. 

Wszyscy zamawiający mogą liczyć przy tym na pełne wsparcie i fachowe doradztwo ze strony wysoko wykwalifikowanych doradców. Sprawia to, że wybór odpowiednich preparatów z wyjątkowo rozbudowanego katalogu produktowego przebiega szybko i jest korzystny zarówno z perspektywy oczekiwanej funkcjonalności, jak i kwestii finansowych.

Data dodania: 21-03-2022
Autor: Grzegorz Zawadzki
Źródło:
https://sklep.hedan.pl/chemia-technicznaDANE FIRMY:


  • Telefon: 717925190
  • Domena: https://sklep.hedan.pl/
  • Nazwa: HEDAN
  • Adres: Karmelkowa 66
  • Miejscowość: Wrocław
  • Kod pocztowy: 52--31

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!