Menu



Ocena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


AED to nic innego jak automatyczne defibrylatory wykorzystywane przez ratowników medycznych. To zaawansowane technologicznie sprzęty ratujące życie, które analizują rytm serca poszkodowanych i wydają komendy głosowe. Wyposaża się je w elektrody przyklejane do klatki piersiowej, a ich zadaniem jest tworzenie wyładowań elektrycznych, których moc dobierana jest automatycznie. Przydają się one podczas akcji ratunkowych, w szpitalach i innych placówkach. Szacuje się, że zatrzymanie akcji serca jest jednym z najczęściej występujących powodów zgonów, dlatego zakup defibrylatora może uratować wiele istnień.

Opisywane sprzęty przywracają normalny rytm serca i ułatwiają przeprowadzanie resuscytacji. Odznaczają się nieskomplikowaną obsługą i są spotykane w niektórych obiektach publicznych. Informacje na temat ich rodzajów oraz sposobów działania udostępniono na internetowej stronie hsmedical.pl. Znajduje się na niej urządzenie AED w cenie, na którą może pozwolić sobie wiele osób. Witryna należy do przedsiębiorstwa sprowadzającego przetestowane i łatwe w użytkowaniu sprzęty ratujące życie, w które zaopatrują się między innymi szpitale.

Obecność tego typu urządzeń podnosi poziom bezpieczeństwa i zapobiega wielu tragediom.  Sprawdzają się one również w biurowcach, centrach handlowych, przedszkolach, szkołach czy fabrykach, czyli wszędzie tam, gdzie każdego dnia przebywają duże grupy osób. Niektórzy umieszczają je w widocznych miejscach, dzięki czemu można po nie sięgnąć zawsze, gdy zachodzi taka konieczność.  Defibrylatory występują w wersji stacjonarnej oraz manualnej i współpracują z ekranami różnych typów. Są przeznaczone dla służb ratowniczych oraz innych osób, które zostały uprzednio przeszkolone.

Data dodania: 19-10-2021
Autor: Zofia Pawłowska
Źródło:
https://hsmedical.pl/produkty



DANE FIRMY:


  • Telefon: 786 86 80 32
  • Domena: https://hsmedical.pl/
  • Nazwa: HS MEDICAL POLAND
  • Adres: Fabryczna 45
  • Miejscowość: Tychy
  • Kod pocztowy: 43-100

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!