MenuOcena firmy (0 z 0 głosów)


Opis:


Sprzątanie po psie na spacerach, choć mało przyjemne, jest obowiązkiem każdego opiekuna. Podstawą podczas pozbywania się nieczystości są woreczki dostępne niemalże w każdym sklepie zoologicznym. Ze względu na niewielkie gabaryty można je mieć zawsze przy sobie, przykładowo w kieszeni lub torebce. Na rynku znajdują się różnorodne modele dostępne w niewysokich cenach. Część z nich jest sprzedawana w specjalnym etui zwiększającym wygodę noszenia. Tego typu torebki tworzy się z różnych materiałów. Zazwyczaj jest to plastik, nieco rzadziej surowce biodegradowalne, które nie szkodzą środowisku naturalnemu.

Takie woreczki rozkładają się w krótkim czasie i są polecane miłośnikom ekologicznych rozwiązań. Część z nich ma substancje zapachowe zwiększające komfort w trakcie sprzątania. Ich oferta jest na tyle szeroka, że każdy opiekun czworonoga na pewno znajdzie coś dla siebie. Klasyczne woreczki występują w rozmiarach S, M, L oraz XL, dlatego sprawdzają się wśród wszystkich ras, niezależnie od gabarytów zwierzaka.

Przedsiębiorstwem posiadającym omawiane artykuły w swojej ofercie jest Hubuform. Ten zaufany sklep internetowy sprowadza wyłącznie najlepsze produkty cenionych marek odznaczające się niezawodnością i wygodą użytkowania. Klienci mogą zamawiać woreczki sprzedawane po 3 sztuki lub torebki dostępne w komplecie z niewielkim pokrowcem w różnych kolorach. Posiada on specjalny haczyk dający możliwość przyczepienia go do torebki lub uchwytu na smyczy, dzięki czemu opiekunowie nigdy nie zapomną wziąć go ze sobą na spacer.

Firma oferuje woreczki na psie odchody w wielu kolorach, wielkościach oraz wariantach wytrzymałościowych, których ostateczna cena uzależniona jest między innymi od materiału wykorzystanego na etapie produkcyjnym. Niekiedy najopłacalniejszym rozwiązaniem jest zakup torebek w większych opakowaniach. Najsolidniejsze są modele tworzone z rozciągliwych materiałów, ponieważ nie będą się one zrywać czy niszczyć w inny sposób. Część z nich posiada praktyczne uchwyty, dzięki którym można je związywać.

Data dodania: 12-04-2021
Autor: Wiktor Górski
Źródło:
https://hubuform.pl/pl/c/etuiworeczki-na-odchody/94DANE FIRMY:


  • Telefon: 721-240-257
  • Domena: https://hubuform.pl/
  • Nazwa: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK
  • Adres: Pelikanów 31/33
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 02-843

Dodaj Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!